Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, akik jártak már velük...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik jártak már velük egykorú és idősebb fiúval is, melyik volt a jobb és miért?

Figyelt kérdés
Amikor idősebbel voltatok, mennyi volt a korkülönbség,és mennyi a max, amibe ti még belemennétek?

2016. szept. 6. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam valamiért a 10 évvel idősebb pasik váltak be, a férjem is ennyivel idősebb nálam. A velem egykorúakkal, vagy 1-2 évvel idősebbekkel mindig úgy éreztem magam, mintha óvónéni lennék egy óvodában.
2016. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki idősebb volt az 3 évvel volt nálam idősebb..Maximum 3-4 év,több nem mert szerintem az már egy kicsit sok.Szerintem az idősebb fiúk valamivel jobbak mivel érettebbek/érettek és tapasztaltabbak is mint a velem egykorúak.Ja és olyan mintha bátyám lenne szóval mindenképp az idősebb fiúk :D
2016. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyetlen a világon, aki nem szereti, ha idősebb a pasija... :D Vagyis ilyet még mástól nem hallottam.

De lehet csak rossz emberrel voltam együtt, de nem is az hogy engem zavart volna, hogy idősebb, hanem őt zavarta, hogy én fiatalabb vagyok és nem szülök neki két év múlva gyereket, meg nem vagyok még egyetemista. Ja és mindössze csak 4 évvel volt idősebb.

Sokat bántott a korom miatt, azóta csak fiatalabb pasijaim voltak, jobb is ez így nekem.

21/L

2016. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!