Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek többet akar mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet akar mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy srác az egyetemen,kb egy hete ismertem meg,és elég jóba lettünk (ezen a héten kezdődött az egyetem,ugyanazon a szakon vagyunk és minden órán kb együtt vagyunk).

Mindennap velem megy mindenhova,mellém ül az összes órán,ignorál mindenki mást, ami nem is lenne fura,ha nem ismerné kb a háromnegyed kart. Szóval bátran leülhetne más mellé, lóghatna mással,fiúkkal vagy lányokkal is.

Tesz egy két utalást,hogy pl azt mondja szép vagyok, simán megérint stb.

Viszont nekem ez azért furcsa mert mégiscsak egy hete ismerjük egymást. Ha komolyan gondolná hogy ebből lenne vmi később is akkor ez már egy hét után érződik számára?

Elég nagy nulla vagyok parkapcsolati kérdésekben,mert még sosem volt barátom,azthiszem azért mert túl válogatós voltam bár nagyon sokan bepróbálkoztak.

Viszont ő nagyon szimpi, és akar meg el is tudnám vele képzelni de félek hogy ha esetleg rosszul végződne akkor mi lenne..



2016. szept. 15. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:

"Viszont nekem ez azért furcsa mert mégiscsak egy hete ismerjük egymást. Ha komolyan gondolná hogy ebből lenne vmi később is akkor ez már egy hét után érződik számára?"


Hát drágám te tényleg nagyon nulla vagy párkapcsolati téren. Nem 1 hét, 2 másodperc után is érezhető az, ha valaki akar valamit. Vagy mit gondoltál, nyugdíjas korotokig kell várni, hogy kiderüljön? :D

2016. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na ezért írtam hogy nagyon nulla vagyok ilyen téren. :D de ezért is tettem fel itt a kérdést:D

Amugy csak az volt a fura hogy mindig azt hajtogatjak az emberek hogy csak akkor szerethetsz bele valakibe ha igazan ismered . 😁

Es a jelek alapjan szerinted akkor tenyleg akar valamit? :D amugy allandoan ramir valamilyen uruggyel ahogy elbucsuzunk egymastol,majd ha az ertelmetlen kerdesere valaszt kapott elkezd mindig erdeklodni hogy hogy vagyok stb (ugy h 10perce bucsuztunk el személyesen). Tegnap pl azt is kerdezte hogy nincs e kedvem elmenni vele bulizni .

2016. szept. 15. 09:33
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez levágós hogy simán megreszelne téged. Biztos hogy nem barátságot akar.
2016. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Azert mert elhivta bulizni ezert egyértelmű hogy akarja őt?

Az inkabb jelent valamit h állandóan veled lóg meg radir (ez alapbol ritka) meg hogy melled ul stb. De en megertem ha bizonytalan vagy

2016. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Begyüssz neki

Na es ő neked?

2016. szept. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért annyira még nem,hogy egy hét után összejöjjek vele. Szeretném jobban megismerni
2016. szept. 16. 05:58
 7/9 anonim ***** válasza:

"csak akkor szerethetsz bele valakibe ha igazan ismered"

Világos! De senki sem mondta, hogy szerelmes beléd a fiú. Neki most az a célja, hogy megismerjen, és eldöntse, hogy beléd "akar-e" szeretni?

2016. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Leegyszerusitve beled szeretett azok alapjan amilyennek eddig megismert teged ezert szeretne veled kozelebbrol ismerkedni hogy ALAPOSABBAN MEGISMERJEN (=IGAZAN SZERELMES LEGYEN BELED,jobban megismerjen belulrol is stbstb)
2016. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy faszi máskèpp működik!Ha bejössz neki, azt elsőkènt szexuálisan èrzi, vagyis nyomul rád.Èn nem azt mondom, hogy csak le akar tolni, de ez sincs kizárva.

Ha komolyan gondolja nem adja fel.Hagyd kibontakozni, kicsit húzd az agyát, aztán minden megy a maga ùtján.Tisztán fogsz látni

2021. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!