Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnám elérni azt hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni azt hogy ne szeressem annyira?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy én sokkal jobban szeretem, nekem jobban tetszik, jobban hiányzik.

Sőt úgy érzem neki nem is hiányzom.

Sajnos ő azzal tisztában van, hogy mennyire oda vagyok érte, es szerintem ezt ki is használja.

A külseje tetszik csak a belsője egyáltalán nem.

Tudom, így nincs értelme de lassan 3 éve. Nem tudom elhagyni, mert az életem a kapcsolatomtól eltekintve sem stabil ha őszinte akarok lenni még nélküle is egy rakás kaki de vele még jobban.



2016. szept. 23. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Zárd le őt, ennek így nincs értelme. Csak szenvedsz, és nem akarod te ezt. Mégis miért szenvednél olyan miatt akinek mégcsak talán nem is vagy fontos? Hidd el nekem, nem éri meg egy ilyen miatt tönkretenned magad. Mert ennek az lesz a vége.

Tudom, nehéz lesz, mert szereted, de állj a sarkadra, te ennél többet érdemelsz, csak lásd be hogy ez nem működik, nem te vesztesz vele, hanem ő veszít veled. Ha szerencséd van, idővel rájön erre, mikor majd észreveszi magát, mikor már nem leszel mellette. Akkor jön rá mit veszít az ember.


Voltam én is ilyen szituban, nekem is nehéz volt, mert iszonyatosan szerettem, és rajta kívül úgy éreztem nem volt senkim, mégis erőt vettem magamon és tovább léptem, mert csak szenvedtem amiatt, hogy nem törődött velem. Beláttam, hogy nem én veszítek, és hogy jobbat érdemlek nála, aki képes megbecsülni engem. Nehéz volt, de tovább léptem, és ő azon nyomban rájött, hogy mit veszített velem, és vissza akart szerezni... De már késő volt.


Gondolj bele: szenvedni akarsz? Ugye, hogy nem. Mellette pedig szenvedsz. Szóval lásd be, hogy ez nem megy, engedd el, ez lesz a legjobb neked, hidd el. Nehéz lesz, de megéri. Becsüld meg magad, te ennél többet érdemelsz, találhatsz majd olyat, akit szintén ennyire szerethetsz majd, és aki majd meg is becsül téged.


Valamihez ragaszkodni néha nagyobb fájdalmat okoz, mint elengedni. Engedd el, nem veszítesz semmit. Tudom, hogy nehéz lesz, de te is tudod, hogy ez lesz a legjobb megoldás. Kitartást!

2016. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!