Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan akadtam ki? Hazudott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? Hazudott a szüzességéről.

Figyelt kérdés

Én 18/f, barátnőm 17.


Fél éve ismerjük egymást és 10 napja vagyunk együtt.

Amikor még nem jártunk szóba került, hogy szüzek vagyunk-e. Én mondtam, hogy igen. Akkor még ő is azt állította, hogy szűz. Ennek piszkosul örültem :)

Nem feküdtünk még le, de kiderült, hogy már volt fiúval. És nem is kapcsolat volt, hanem csak egy éjszakás. Az volt az egyetlen neki (állítólag)...

Ez az egész 3 napja derült ki (ő mondta el magától, mert úgyis kiderült volna, ha arra kerül a sor). Nem azzal van a baj, hogy már lefeküdt valakivel, hanem az hogy hazudott és én már nagyon beleéltem magam, hogy én lehetek neki az első.

Nyilván ezért nem szakítunk már most, de mondtam is neki, hogy haragszom és azóta se nagyon beszélünk. 3 nap telt el és még mindig szarul esik arra gondolni, hogy nem szűz (már a hazugság nem is nagyon érdekel). Pedig úgy szerettem volna, ha én leszek neki az első és elvehetem egy lány szüzességét.

Túl reagálom a dolgot? Első barátnőm, de nagyom szeretem még így is.


2016. okt. 2. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen,picikét önzőnek tűnsz,de ha igazán szereted, tapasztaltként is elfogadod. Törd meg a jeget,beszéljétek meg,különben tönkremehet a kapcsolat :/
2016. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Miért hazudott? Mi volt a célja ezzel? Ezt nem mondta akkor?
2016. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért hazudott, mert szégyellte, hogy csak egy éjszakás volt. Csak nekem mondta el eddig és szeretné, ha nem adnám tovább.

Jó, végül is meglehet érteni, hogy miért nem mondta el elsőnek. De akkor se esett jól.

2016. okt. 2. 19:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Még azt is elmondta, hogy ki volt a srác. Ismerem is és nagyon nem jövünk ki. Mondjuk ez nem lényeg.
2016. okt. 2. 19:39
 5/8 Trevenor ***** válasza:
90%
Jogos, egy fontos dologról hazudott... nekem ezek után eléggé meginogna a bizalmam.
2016. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha ebben hazudott másban is hazudni fog, én nem tudnék bízni benne ezek után
2016. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
58%
Szerintem igen, túlreagálod. Most akkor mi van, ha nem te veszed el a szüzességét? Vagy ezentúl kizárólag csak szűz lánykákkal fogsz járni, a többi meg le van sajnálva? Nem szép tőle, hogy hazudott, de ez tényleg egy olyan dolog, amit nem szívesen mond el az ember, még ha nagyon közeli valakiről is van szó. Aztán lehet, hogy a legeslegelején hazudott, de nem sokra rá már elmondta. Szerintem nem kéne ezért ennyire haragudnod rá, ha pedig tényleg kedveled, és más "baj" eddig nem volt vele, akkor nézd el neki ezt :)
2016. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem túlreagálod. Inkább örülj, hogy megnyílt neked! Én se mondanám el akárkinek, hogy egy egyéjszakáson vesztettem el...
2016. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!