Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti járnátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan lánnyal akinek az egyik szemével gond van?

Figyelt kérdés
Szép lenne, meg vicces is, csak az egyik szemével valami gond van, nem párhuzamosan mozog a másikkal, nem is mozog neki.

2016. okt. 8. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát arról ő nem tehet hogy rossz a szeme. Ha tetszik neked a lány és szereted akkor maradj mellette.

Mert ha valami veletlenszerű baleset folytán elveszîted a lábadat eszébe fog jutni hogy nem utasítottad el.

2016. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy a kérdező nem magáról beszél
2016. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy magáról beszél e ez csak egy tanács.

Ha magáról beszél akkor se kell elkeseredni mert van attol olyan ember aki nem ítéli el mert rossz a szeme. Ugyan úgy ahogy a tolókocsis lányoknak is vannak fiúik vagy férjeik.

2016. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagyok egy lányba, akkor ez semmenyire sem zavarna.
2016. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy öröklött vagy szerzett.


Értsd: ha a gyerekünk örökölhetné, akkor nem kéne ilyen nő.

2016. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem magamról beszélek, fiú vagyok. Csak kiváncsi voltam a véleményekre.
2016. okt. 8. 13:36
 7/10 A kérdező kommentje:
Emiatt a kinézete nem zavarna titeket, illetve az, hogy a többiek mit szólnak hozzá?
2016. okt. 8. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Na most húzzál el a francba. Mi a francot foglalkozol te mások véleményével? Szégyelld magad komolyan, inkább hagyjad is szegény lányt a francba. F@*ZKALAP!

Ha tetszik valaki és szereted is, ne hogy már mások döntsenek helyetted, hogy kivel lehetsz boldog.

Nekik kell együtt lenni a lánnyal, ha együtt maradnátok, ők élnének vele, vagy a szar?

Van egy ismerősöm, egyáltalán nem ronda vagy béna a srác, egy olyan lánnyal van együtt, aki egyáltalán nem egy szépség, sőt baromi nagy szinten beszédhibás is, mert nem tud normálisan beszélni. A srácot nem zavarta, hogy a csaj ilyen! Ő meg is érdemli, hogy legyen valakije, de neked remélem nem lesz jó ideig, ha ilyen csíra nyomorék vagy!

2016. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi ezt észre sem veszi, mert mindig a csaj mellét nézi. :-))
2016. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h. azóta 'be merted-e vállalni' az együtt járást - remélem, igen...

Én a helyedben azt mérlegelném, (a haverok vélelmezhető véleménye helyett), h. én, azaz Te :) hogy érzed vele magad. Passzol-e a személyiségetek, jól megértitek-e egymást, ő hogyan viszonyul hozzád, mennyire kedves, rendes, jó ember?

Ha ezekre a kérdésekre adott válaszok nagy része pozitív, akkor mindenképpen.

Az is egy szempont, h. így valószínűleg kevésbé kell tartanod a megcsalástól, mert szeretni fog(ja, h. vagy neki). (Én nem vagyok féltékeny típus, de van aki nagyon.)

2017. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!