Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan továbbaz első találkozó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan továbbaz első találkozó után? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kb 2 hónapja ismertem meg a neten és most hétvégén találkoztunk előstör és nagyon jó volt ő is azt mondta , hogy élvezte a velem töltött időt,beszélgettünk olyan dolgokról amik eléggé személyesek és mondta, hogy néha tök egyedül érzi magát mert az ő felfogása szerint nagyon különc , mert rocker és szeretne egy embert aki megérti és nem ittéli el ezek miatt, de nem olyan régen szakított a barátjával és nem akar új párkapcsolatot egyelőre. Többnyire neten beszélünk de van olyan,hogy mondjik egy napot nem ír vissza szóval nem igen tudom mit szeretne tőlem esetleg valami ötlet, hogy mit csináljak, hogy próbáljam el hívni randikra vagy várjam meg amig nyít az én írányomba, mármint ,hogy rendszeresen beszélünk minden nap esetleg és utánna próbáljak meg kihozni valamit ? Ja és F20 L17

2016. okt. 10. 17:48
 1/3 Domaházy Ákos ***** válasza:
100%
Ez még szerintem egyenlöre barátsäg központi legyen én azt mondom ne szaladj előre a medve börére türelem kedves lélek. először legyen a legjobb haverod barátod best Friend és meghallgatjätok egymást mindig es talälkozgattok és ha arra pontra juttok akkor megkérdezheted töle hogy jarhatok e veled és ha Elfogad akkor Okes de ha nem akkor valoszinu tesóm hogy nem akar többet tolled. Én ennyit tudok mondani
2016. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor először csak barátkozunk és mondjuk néha hívjam el pl moziba meg ilyenek?
2016. okt. 13. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezz te nyugodtan. Hívd el sétálni, moziba meg ilyenek. Először csak ismerkedjetek, barátkozzatok.
2016. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!