Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy csokoljam meg/adjak neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csokoljam meg/adjak neki puszit, (elso lenne (kettonknek) ) hogy ne legyen kinos?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje jarunk de olelesnel meg mindig nem jutottunk elobbre. Sose kezdemenyeztem ilyesmit. Csak egy baj van hogy csak suliban vagyunk egyutt max suli utan amig keszulunk haza es kikiserem a foutra es a sulin belul napkozben meg argus szemekkel lesnek a tanarok, tilos az ilyen fizikai kontaktus.

2016. okt. 11. 23:31
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem tilthatják meg ,hogy ilyen "kontaktusba" kerüljetek egymással.Ez nem normális..

Viszont, ha egy szájra puszit adsz neki szerintem az nem lehet kínos..Ha többször csináljátok ezt akkor már biztos nem lesz az se kínos ha az első igazi csók nem úgy sikerül ahogy..Próba teszi a mestert! ;)

2016. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De megis hogy kezdemenyezzek?
2016. okt. 12. 07:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat szerintem valamikor menjetek el valahova es Ott mikor majd elkoszontok.... :D
2016. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Iskolán belül tilos minden szexuális jellegű tevékenység beleértve ölben ülés, csók. Nekem ezt anno a kémia, az angol, és a történelem tanárom is igen erősen a tudtomra adta. Ettől függetlenül ha egy jó beszélgetés keretein belül magadhoz öleled és adsz egy-egy puszit, azzal nem követsz el semmi rosszat. Egy egy gyors csókváltás amikor nem látják, az is lehet kellemes. Illetve már nem azért de iskolán kívül, kéz a kézben sétálva mentek a ragyogó...na jó, itt épp felhős idő van, de tök mindegy :D Nincs az a lehetőség, hogy elrontsd a csókot körülményeket tekintve. Viszont ha ez lenne mindkettőtöknek a legeslegelső csók, akkor arra figyeljetek, hogy lassan csináljátok, mert furcsa élmény lesz, amit nem lehet tükör előtt gyakorolni (itt a nyelves csókról beszélek).
2016. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Amugy en Angliaban elek es ez egyhazi kozepiskolaba jarok ezert tilos, mert oleles meg ilyet lehetne normalisan csak hat na..egyhaz -.-

Meg nem az elso csokunk lenne, csak eppen egymassal az elso

2016. okt. 12. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kísérd haza egyik nap suli után és elköszönésnél adj egy puszit a szájára és ha benne van, csók.

Ha nem tudod az utat, busz stb, ne légy szégyellős megkérdezi, hisz természetes, hogy nem jársz arra :)

2016. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!