Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem fura, ha egy lány egyből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, ha egy lány egyből megadja a számát/gyorsan ismerkedik?

Figyelt kérdés

Soha nem volt nagy problémám a barátnőszerzésben (egyátalán nem arcoskodás képpen írom, mert volt elég sok hátránya is ennek).

De mostanában olyan gyorsan ismerkedek, és ismerkednek is velem hogy már néha nekem is túlgyors a tempó. A probléma az, hogy ugye nem tudok ilyen esetekben visszafordulni sem ha esetleg rájövök, hogy nem is gondolom komolyan :D.


Tehát mostanában annyi volt egy barátnő/kaland megszerzése, hogy elmentem valahova buliba, és ahogy az szokott történni szeritem nem kell részleteznem ennyi. De már a normális nőkkel is így vagyok. Ránézek, és tudom hogyan kell "nyitni" náluk ,ha valamit elakarok gyorsan érni. A mostani esetem is ilyen volt kb 10 perc alatt lebeszéltem vele egy randit, de 2 hétre előre a számát is azonnal megadta...tehát nyilván jóérzés, de mintha nem én lennék.


Nem tudom szerintem ennek sokan örülnének, de nekem olyan furcsa ez az egész. Amikor ott vagyok mondjuk az első randin tegyük fel, hogy szórakozó helyen akkor néha így elkalandozok és komolyan nem is érdekel már a csaj, hanem hogy milyen sört igyak ilyesmi :D.


A kérdésem az lenne, hogy vannak köztetek olyan személyek akik ilyen rapid dolgokból komoly kapcsolatot is létesítettek? Vagy van ennek az egésznek van értelme egyáltalán?? Nem szoktam számolni, hogy hány csajjal voltam valami, és nem is szoktam nyilván tartani max rágondolok aztán ennyi..de már lassan mintha tényleg csak arra menne ki a "játék".


20f


2016. okt. 21. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lehengerlő a stílusod és jól nézel ki. A lányok meg erre buknak. Ennyi. :)
2016. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy saját stílusom van..de nem nevezném lehengerlőnek.
2016. okt. 21. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod. De ha minden lány oda van ezért akkor van valami mögötte. Én például biztos nem tudnék hasonló hatást elérni. Hogy lehet-e ebből komoly kapcsolat? Mégha kicsi is de megvan az esélye.

De akkor le kell állj az "újakkal".

2016. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha szimpatikus a személy én is gyorsan nyitok felé :)

ez miért baj neked?

A másik amit ne értek, hogy 20évesen miért vagy a tini kategóriában :P

19/L

2016. okt. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!