Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy számomra ismeretlen lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy számomra ismeretlen lányt meg szeretnék szólítani, borotválkozzak meg vagy ne? (én szeretem az arcszőrzetem, de a nélkül is megvagyok) Hogyan lenne nagyon esélyem? Mert ugye az első benyomás számít.

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól áll akkor vágd le stílusosra tehát hogy ne az legyen hogy csak ott van és növeszti igénytelenül. De ha levágod az biztos nem hátrány mert megnövesztheted később ha neki tetszik.
2016. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szakmunkásbajusszal inkább ne :)
2016. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz. Még jöhetnek válaszok.
2016. okt. 23. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
lányként azt mondanám mindenképp borotválkozz meg :)
2016. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Borotválkozz meg, mondom én ezt úgy h szeretem az arcszőrzetet :P
2016. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz. Akkor ez lesz. :D
2016. okt. 23. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Lány függő de szerintem borotválkozz meg.
2016. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Borosta.:)
2017. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!