Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tetszik de nagyon bírom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szusy2 kérdése:

Nem tetszik de nagyon bírom a srácot. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srac akit már régóta ismerek de csak névről és most jóba lettünk egyszer csak olyanyira hogy azt mondta tetszek neki.Nekem ő nem igazán tetszik csak eléggé bírom.Azt mondta talalkozni akar velem de én mindig nagyon izgulok es kínosan érzem magam ilyenkor pláne hogy most tudom is hogy tetszek neki.Nem tudom mit válaszoljak neki.Valaki tud segíteni??
2016. okt. 23. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Hát, mond azt hogy maradjatok barátok, és ha ugy döntesz meg majd összejöttök:D
2016. okt. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus es jol erzed magad vele akkor csak hajra. A kinezet nem minden.
2016. okt. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
Azt mondta találkozni és nem azt, hogy házasodni. :D Nem érzem a problémát.
2016. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy sajnos nem az eseted, de barátok azért lehettek. Valószínű nem fog örülni neki, de hát ez van...
2016. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármit tehetsz de azt amit az első mondott ne... Annál nagyobb tüskét fiúban nem fogsz tudni hagyni soha. Hidd el. :)


Beszéljetek és mond meg neki őszintén, hogy nem igazán jön be, és, hogy ez idővel sem hiszed, hogy változna.

2016. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!