Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon szomorú vagyok, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pityu nevű kérdése:

Nagyon szomorú vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. négy hónapja ismerem a lányt, belémzúgott ahogy meglátott és én is belé egy táborban. Megismerkedtem vele de nagyon keveset találkoztunk már 11 hete nem láttam. Lány az ideálom teljesen kívül és belül, még sosem voltam ilyen szerelmes és állítólag ő sem. Sajnos most végez nyolcadikban én tizedikes vagyok. A négy hónap alatt már kétszer elhagyott, és nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez. Az első összeveszésünknél az megfogalmazásával „visszakönyörögtem magam” a második komoly az megfogalmazásával „visszakönyörögtem magam” a második komoly összeveszésünk után egy hétig nem beszéltünk. Majd egy hét után ráírtam hogy történt egy félreértés mert én komolyan vette azt a félreértést és megmagyaráztam neki. Úgy gondoltam van bennem ennyike gerinc.

Ezután visszaírsz nekem csodával határos módon, és bocsánatot kért amiket tett azért. Tényleg látszott rajta hogy megbánta hogy itthagyott és durva dolgokat vágott a fejemhez, de ez örökre még nyomot hagyott bennem.

Nagyon szerelmesek lettünk és elkezdett „szerelmemnek” szólítani engem és tényleg szerelmes volt. Mondta nagyon sokszor hogy megbecsült és nem akar elveszíteni.

De aztán tegnap este kicsit megsértődött rám, mivel ideges voltam hogy nem láthatom. Általában azért nem jön össze a találkozás mert mindig közbe jön valami amiről nem tehet. De már 11 hete?! Nem hiszem el hogy egy ember aki szeret engem nem tud rám pazarolni negyedórát esetleg még hazakísérem a suliból vagy valami. Én tizedikes vagyok, jövőre elfog menni. Gimnáziumba, ami nem ebben a városban van. Mit kéne csinálnom? Engedjem el? Köszönöm hozy elolvastad idáig..

Segíts nekem :(((



2016. nov. 8. 12:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, diktafonnal írtam
2016. nov. 8. 12:31
 2/13 A kérdező kommentje:
Felejtsem el vagy várjak hátha megint visszajön.. de akkor meg a méltóságomat veszteném el..
2016. nov. 8. 12:49
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék, hogy közel 80 napja mik azok, ami miatt egyszer sem tud találkozni veled?

Milyen távol laktok egyébként?

2016. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És mi az, hogy a méltóságodat veszítenéd el?
2016. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1.

Erre én is kíváncsi lennék. Állítólag tanulás meg egyéb elfoglaltságok meg ilyenek… De a barátaival moziba menni ráér b@zmg

2. Kicsit hibásan fogalmaztam, valami olyasmire gondoltam hogy a visszafogadom kicsit olyan érzésem lesz mint kilennék használva

2016. nov. 8. 13:38
 6/13 A kérdező kommentje:
Város másik felén lakik de szívesen hazakísérem ha lehet…
2016. nov. 8. 13:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez így nekem nettó kifogáskeresésnek tűnik részéről.

Egy városban éltek, gyanítom, nem telne több időbe fél óránál, hogy elé menj, innentől kezdve egyszerűen nem akar veled lenni. Hogy miért, azt nem tudom, viszont azt tudom, hogy aki szerelmes, az minden percet kihasználna, hogy a szerelmével legyen.

Ráadásul pl. az, hogy hazakíséred, az ő idejéből semmit nem vesz el, hiszen nem lesz hosszabb az út, mint egyedül. :) Szóval ez még akkor sem lehet kifogás, ha amúgy szabadidejének minden percét tanulással töltené. (Ami egyébként meglehetősen hibás gyakorlat, de ez már nem ide tartozik.)

Egyszer azért érdemes lenne megpróbálni komolyan beszélni vele, nyugodtan "vágd a fejéhez", hogy nagyon úgy tűnik, mint aki szándékosan kerül (mert hisz így van), aztán vagy észhez tér, vagy ennyi volt a kapcsolat.

2016. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sajnos, de igazad van.

Ezekért a tanácsokért érdemes a gyakori kérdések oldalra kiini a bajod..

Megtisztelő, hogy segítetek!

2016. nov. 8. 14:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Hagyd apitsába, jobbat érdemelsz, koma!
2016. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha tudok, segítek. :)

Tényleg sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de sajnos aki ennyire kerül, ott valami nagy baj van. Persze, a szerelmes ember reménykedik, meg nem akarja elveszíteni, meg próbál hinni neki... de sokszor pont maga a szerelmes ember nem látja a fától az erdőt.

Nekem amikor 400 km-re lakott a barátnőm, vele is legalább kéthetente találkoztunk, és mindketten minden alkalmat megragadtunk, hogy találkozzunk.

Azért kérdeztem rá a távolságra, mert nagy távolságnál azért nem lehetetlen, hogy huzamosabb ideig rosszul jön ki a lépés. Velünk is volt, hogy egy hónapig nem tudtunk találkozni, mert két hétvége bedolgozós volt, a másik két hétvégén meg nekik jöttek vendégeik. De amikor gyalog is belátható távolságon belül lakik...

Tényleg sajnálom, tudom, hogy szerelmes vagy, de hidd el, csak kínlódás lenne, ha ez még hónapokig, vagy évekig így menne.

Egyébként gondolom, most 8.-as, legalábbis ez jön le az írásodból. Sajnos ez pont az a kor, amikor az ember sokat változik.

2016. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!