Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a GyK nem társkereső akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a GyK nem társkereső akkor a korombeliek hol ismerkedjenek a neten?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne a neten, a való életben.
2016. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz korodbeli alatt?
2016. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés mivel a csajok java része nem szereti az utcán való megszólítást az itt olvasottak alapján...
2016. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, én pont azt nem szeretem, ha egy ilyen névtelen oldalon ír valaki. Sokkal jobb személyesen, ne félj az utcán sem kezdeményezni. Ha pedig ezt a neten ismerkedést komolyan gondolod, akkor normális levelet írj a kiszemeltnek, mutatkozz be rendesen, ne csak annyi legyen, hogy szia van-e kedved ismerkedni, mert nekem ez egy anonim fórumon sem túl megnyerő, nem is szoktam ilyenekre válaszolni:D

18/L

2016. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és a valóéletben hol?
2016. nov. 19. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:

úramisten..

suli, buli, sport, utca. BÁRHOL

2016. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is kérdem.... 20/F
2016. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
te is a való életben. muszáj hozzájuk szólni, amíg töketlenkedsz, nem lesz barátnőd.
2016. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!