Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta rám, hogy retek. Utána rögtön mondta, hogy csak viccelt, de én ezt nem éreztem poénosnak. Nem is értem az egészet. Szerintetek? 16/L
2016. nov. 19. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
miért kell mindent túltolni? ha azt mondta hogy poénnak szánta, akkor az is... de attól függ, milyen hangnembe mondta.
2016. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
ronda vagy, csak nem akar megbántani
2016. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Én pl napi szinten mondom a barátomnak, hogy ''utállak,,aztán mégse gondolom komolyan meg szeretjük egymást....

Szval, biztos csak poénból mondta:)

2016. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális, szakíts vele. Elég komoly kapcsolat lehet ha ezt a kérdést fel kellett tenned.

Vagy írhatom azt is hogy teljesen normális, te is keress egy olyan szót amivel megtudnád bántani, aztán ő is megint, sőt szóláncozzatok:D

Na jó tudom bunkónak tűnök, mert neked ez egy komoly kérdés, szóval írok valami értelmeset is.

Mond neki hogy neked ez nem tetszett, ne hívjon többet így és kész, megvan oldva.

2016. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a voltbarátnőm viccből köcsögözött is. Nincs ebbe semmi.
2016. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális. Ilyennel nem poénkodunk, nem illik. Bár lehet csak én vagyok maradi...

18F

2016. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!