Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol vannak a normális lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális lányok, akik nem csak a pénzre, meg külsőre mennek?

Figyelt kérdés
Mármint értem, hogy a külső is számít, de miért van az, hogy előbb vagytok egy 10/10-es külsővel, viszont belsőre egy szeméttel rendelkező sráccal, mint mondjuk egy 10/7-es, viszont rendes, aranyossal? 15/f

2016. nov. 21. 21:52
 1/9 A kérdező kommentje:
*belsőre egy szemét sráccal, bocsi :D
2016. nov. 21. 21:55
 2/9 anonim válasza:
Mindenhol vannak, ha nem veszed észre őket, lehet, hogy a szőke libák mellei kitakarják a látványt ;)
2016. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat en most osszejottem volna egy 10/6-7es sraccal mert tenyleg aranyos csak elkestem vele
2016. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak nem engem keresel? XD

14/l

2016. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 Ez de igaz😂😂

Habi kiirjatok h egy rendes lany sincs mert csak a segg-, mellmutogatos, ketkilo smink van rajtuk

Nektek ezek a lanyok tetszenek

Aztan az intelligencia az esz meg mar nem szamit

2016. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Hat mondanám h itt... Mert tenyleg nemerdekel a penz meg 10/10-esnek se kell lenni... Csak hat na.. Egy ronda sráccal ki jönne ossze? Mondjuk aki most bejön nekem az se egy vilag szépe de van benne valami plussz ami miatt ez legkevésbé sem érdekel...😉
2016. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Talán nem a sarkon kellene keresni őket... Elvárásokat tudtok alkotni,amúgy meg ha egy lány kezébe könyv van telefon helyett,akkor már gyík,meg stréber. Azoknak a csajoknak,akiknek látszik a dekoltázsuk,úgy leng a csípőjük,mint a lengőajtó és az arcukat le lehet törölni egy kendővel, nos,nekik 90%-ban a "10/10"-es külsővel rendelkező "pasik" kellenek. Persze,van egy-két kivétel,de nagyon ritka. :/ Szóval személyes véleményem szerint nem csak a cicababákra kellene figyelmet fordítani. Most jöhet nekem bárki azzal,hogy márpedig ő nem csak azokat nézi meg. De ha látnátok magatokról egy videót,kedves fiúk/férfiak... Fájna a felismerés,hogy rá sem néztek egy szolíd kinézetű lányra. De mondom,tiszteletem a kivételeknek. Addig meg ne is beszéljünk a belsőségekről,ameddig a külsővel szemben ilyenek az elvárások. Mert esélytelen megismerkedni valakivel,akit a külseje miatt észre sem vesznek az emberek. De a szépség amúgy is egy relatív fogalom elméletileg. :)

-egy,a mai világ szempontjai alapján nem normális lány-

2016. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki a pénzre meg ezekre megy!😒
2016. nov. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy nincsenek, hanem azt, hogy hol vannak. Mert ugye a leírásotok alapján ti ilyenek vagytok, de a fiúk/férfiak mind bunkók. Tehát nektek sem a 20 kilós páwa gyerekeket kéne észrevenni...
2016. nov. 22. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!