Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vége a kapcsolatomnak? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a kapcsolatomnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 éve együtt vagyok a barátnőmmel, az elején minden happy volt, tökéletes volt a kapcsolatunk. Az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk, ez kb már fél éve tart. Egyfolytában veszekedünk, azt érzem, hogy ő már nem szeret úgy engem, mint régen, és h már nem vagyok neki fontos egyáltalán. Ma is szalagavatója van, reggel 8 tól volt neki a főpróba egészen fél 1-ig. És utána 4től kezdődött a szalagavató. Azt mondta, h abba a pár óra szünetébe haza megy, és beszélhetünk. De ahelyett inkább el ment a barátnőivel plázázni, pedig megígérte nekem, h haza megy és beszélünk. Még annyit hozzán tennék, h távkapcsolatban vagyunk. Nagyon sok dologgal azt bizonyította, h nem vagyok már neki fontos, és h nem szeret. Nem tudom, h mit tegyek, azért egy 2 éves kapcsolatot nem akarok csak úgy eldobni. Meghát szeretem is őt.
2016. nov. 26. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hívott meg a szalagavatójára? Mármint, nekem egyáltalán nem fontos ez az egész, pedig az enyém holnap lesz. De ha együtt lennék még a volt barátnőmmel, tuti meghívtam volna...

Ha nem hívott meg, akkor akár az is egy jel lehet a többi mellé, hogy nem úgy gondol már rád :(

2016. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El mehettem volna , mert mondta, h menjek. De nem tudtam, mert ahogy mondtam távkapcsolatban vagyunk
2016. nov. 26. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem tudhatod hogy mi lehet otthon vagy akár ott a városban vele. Mit csinal, kivel van... Lehet hogy van valami amit nem mondd el.
2016. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!