Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jó, ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó, ha valaki párkapcsolatban van, vagy ti inkább élvezitek a szingli létet?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 18:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Indokot is írjatok.
2016. dec. 1. 18:21
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha azért van, hogy legyen valami kapcsolat, akkor jobb a szingliség. Viszont ha valaki úgy szingli, hogy nem szeretik viszont, az sokkal rosszabb.

Amúgy miből gondolod, hogy "mi" szinglik vagyunk?

2016. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy azok vagytok. Csak kérdeztem, hogy ti mit szerettek jobban?
2016. dec. 1. 18:28
 4/13 A kérdező kommentje:
*.
2016. dec. 1. 18:28
 5/13 anonim válasza:

Minden csak nézőpont kérdése! :)

Ha valaki szingli az is jó, de viszont egy idő után azt érzed hogy szükséged van valaki szeretetére mert már unod az hogy folyton egyedül vagy és otthon kuksolsz a szobádban, unalmas az hogy nincs akinek szeretet adj és akitől kapj!

Ha esetleg valaki párkapcsolatba él és boldog annál jobb nincs is mert tudod hgy ott van neked valaki akire számithatsz és szerethetsz. Vannak olyan párkapcsolatok amelyek nem működnek, az ilyenből jobb ha az ember ki lép mert nem jó a huza vona..annak soha nem jó a vége. !

2016. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
vannak akiknek nem való a párkapcsolat. van aki nem ér rá egy párkapcsolatra, úgy meg tudja semmi értelme, viszont nagyon vágyna valakire, de tudja, hogy nem lenne elég jó az adott személynek. ez utóbbi vagyok én. de nem élvezem a szingli létet. mindig is egyedul voltam ez most sincs másképp.
2016. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Néha jó szinglinek lenni de azért elég frusztráló, amikor soha senkivel nem jön össze még egy randi se és egy idő után már ha akarnál se tudsz összejönni senkivel.
2016. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még nem voltam kapcsolatban, nem tudom az milyen, az éjjeli dolgaimról meg nem számolnék be -_- " élvezitek "
2016. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát most van az, hogy bár párkapcsolatban vagyok, a távolság miatt - 1000km - inkább érzem szinglinek magam.

Félreértés ne essék, nem nézek más férfiakra, különben is, borzasztóan hiányzik a párom, de a programok vagy barátnősek, vagy egyedül, nem pedig vele.

2016. dec. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogy kinek mi a jó azt mindenki döntse el magának.

Nekem a jelenlegi életem jó úgy ahogy van és nem fogok rajta változtatni. Nem azért élek együl mert kényszer.

2016. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!