Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány évesen vesztettétek el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vesztettétek el a szüzességetek, vagy ha még megvan, akkor mikor akarjátok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fura,hogy a 14-16 éves osztálytársaim már szexelnek.Nagyon meglepődtem,és kicsit rossz,mivel én még nem akarok és emiatt ,,prűd'' vagyok,de jobb mintha ****** lennék.És kíváncsi lettem,hogy ki mikor akarja elveszteni,mert nem tudom felfogni,hogy ilyen korán kezdi mindenki.
2016. dec. 3. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Régen ennyi idősen már az embereknek gyerekeik voltak.


Egyébként én akkor tervezem ha lesz rá alkalmas partner akit szeretek nagyon és nem fogom megbánni. Tudom ez most fura így mert ugye "a fiúk mindenkivel csak dugni akarnak és fűvel fával lefekszenek", de vannak kivételek.

15F

2016. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

uhm.. Igazából ez egy relatív kérdés. Én megmondtam a húgomnak, hogy nem különösebben érdekel, mikor veszti el, de ha elveszti akkor legalább egy kicsit hosszabb távú párkapcsolatba tegye, ne pedig pár hetes hülyeségekben. Szerintem a 16+ már nem gáz mostanság.


20f

2016. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most akarom :D
2016. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3# oookkkkéééé :D
2016. dec. 3. 12:22
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
14-15 évesen aszthiszem..nem tudom pontosan .
2016. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

16 éves koromra terveztem, de előbb jött az első szerelmem, pont a 15.szülinapom előtt feküdtünk le először. A második szerelmem pedig mostanra a vőlegényem, nem k**vultam el.

Nem tartom ideálisnak, de nem bántam meg.

2016. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
16 voltam, szerintem ekorul van az atlag. 22/f
2016. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A mostani barátommal szeretném de még várunk egy kicsit :)

15/l

2016. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már meg sem lepődök :D Szégyen...
2016. dec. 4. 01:29
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Aki nem ugy gondolkodik,mint te,az mar egybol szegyen? Ez gazabb,mint 15 evesen elveszteni...

17/L,szuz,ha kerdezned:D

2016. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!