Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen formában van értelme a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen formában van értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy pontosan ez miért van, de barátom iránt egyszerűen nem érzek többet, mint azt, hogy csak kedvelem. Nem tudnám elképzelni, hogy pl lefeküdjünk, egyszerűen nem érzek erre semmi késztetést. Szeretek vele lenni, szeretek vele beszélgetni, szeretek vele együtt csinálni akármit, de amúgy semmi ennél különösebbeg nem nagyon érzek iránta.
2016. dec. 3. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi èrtelme így.
2016. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs...szerintem lehetne a legjobb baratod fiuba vagy ilyesmi...de hosszutavon se neked se neki nem jo, hogy csak azert vagy vele mert kedveled mint egy baratot...
2016. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!