Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal azért mert nagyon lassan haladtunk, és ennyi idő alatt én már lefeküdtem volna vele de ő még az első csókot is korainak tartotta, ez sokak szerint nem szakítási ok de én nekem már az volt, nagyon elrontottam szerintetek is?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 12:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

és ha elmondanád neki, hogy nagyon kívánod őt, és türelmes akarsz lenni, de így rossz? vagy megkérdeznéd, hogy szerinte mennyi időre van még szüksége?


vagy megcsókolnád? lehet ezt is úgy csinálni, hogy tapintatos legyen a dolog, nem erőltetős.

2016. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ebben az estben kifogtal egy nagyon gátlasos szűz fiút. Nem jó kombo. Ha van turelmed és képes vagy átvenni az irányítast akkor feltorheted a jeget. De itt neked kell akkor határozottnak lenni és kezdeményezőnek. Azta ha oldódik ez fordúlhat dolog.
2016. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a javaslatokat!:)
2016. dec. 10. 13:17
 14/19 anonim válasza:
Miert nem jo nekzek a tinikategoria?
2016. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Mindig jusson eszedbe majd ez az eset, ahányszor csak nyavalygásra nyitnád a szádat a későbbiekben hogy "miért látja minden férfi csak a lyukat benned".
2016. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszi a tanácsot, lehet, hogy lesz ilyen alkalom, viszont nem tudom, hogy te erre miként kezelted volna a helyzetemet.
2016. dec. 10. 18:03
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
az ismerőseim szerint én is gátlásos és prűd vagyok (24/F) és nekem se volt még barátnőm, de azért én nem várnék fél évet csókkal meg sexel... max 3 hónap, de azt is csak ha a lány mondja hogy várjunk 3 hónapot, ha meg a lány akarja felőlem akármikor lehetne akár csók akár sex. Tehát ja szerintem ez már kissé túlságosan is furcsa és gátlásos és igenis jó ok a szakításra és szerintem nem rontottad el, ezt inkább ő rontotta el, vagy lehet nem vonzódik feléd annyira, vagy attól fél de nagyon, túlságosan, hogy szar lesz és majd amiatt dobod, mert ő szar. De istenem... ha meg se próbálja nem derül ki hogy szar-e vagy nem... tehát ez felesleges időhúzás akárhogy is nézem...
2016. dec. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

köszönöm az őszinte válaszod, utolsó.


most végre rájöttem, mit értenek itt időhúzás alatt a kommentelők. mikor nem kapod meg a legfontosabb dolgokat, amiket a másiktól akarsz.

2016. dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is gátlásos vagyok egy lánnyal szemben, tehát nem tudok rá ugrani és azt mondani, hogy megcsókollak most, vagy most lefekszem veled és akkor oda megyek és fogdosom...

Inkább beszélgetek és ha látom, hogy adott a helyzet és a lány is közel enged magához, akkor már oldottabb vagyok én is.

2016. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!