Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20-40 vállalható?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-40 vállalható?

Figyelt kérdés
20 év korkülönbség még vállalható? Én vagyok 20(L) ő 40.

2016. dec. 11. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te fel mered vállalni, akkor igen.
2016. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem max nagyon max.tíz év különbség ami még beleférhet. Én 21 vagyok párom 30. Ez számomra egyáltalán nem zavaró. Azonban a.húsz év korkülönbségbe már beleférne hogy a gyereke legyél. :/ Ha most működne is a dolog nem.tartana sokaig.
2016. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Így is jobb mint amikor azzal jönnek hogy 16/L meg 40-45/F ez belefér :D
2016. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
háát vállalható, de nem biztos hogy elfogadják majd az ismerőseid és nem fognak kinézni meg mondják majd azt hogy apa komplexusod van. :S Nekem is van egy osztálytársam esti suliba aki 18 vagy 19 éves lány és mikor láttam hogy a palija szülinapi tortáján 43 van én lehidaltam és mondom te jó ég... azóta kerülöm azt a lányt, mert ez már azért durva... meg hogy összeköltözött vele és a pali tartja el... még ez a 20 év is elég sok szerintem, a 10 az még belefér.
2016. dec. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vállalható!!! Csak rátok tartozik. Rengeteg példa van rá! Ha bejöttök egymásnak, szerintem ne foglalkozz senkivel
2016. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem a mások véleménye számít. Ha te felmered vállalni, félelem nélkül a szüleid és a barátaid előtt, akkor miért ne? Kit érdekel mit mondanak mások, ha szereted?
2017. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!