Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem aki még mindig szeret?

Figyelt kérdés
5éve már, hogy szakítottunk, fiatal voltam, szeleburdi, új dolgokra vágytam ezért kiléptem ebből az egy éves kapcsolatból. Nagy szerelem volt, első nagy szerelmei voltunk egymásnak, ezért négy éven keresztül mindig ha összekerültünk újra kavarni kezdtünk, meg elmondtuk egymásnak, hogy mi mindig szeretni fogjuk egymást. Fél éve, hogy van egy k...vája, azóta szakadt meg ez a se veled se nélküled négy éves "műsorunk". Viszont ha egy helyre keveredünk, le nem tudja venni rólam a szemét, és a csaja is gyilkos szemekkel pásztáz. Tudom, hogy még szeret, nem csak mert megígérte, első nagy szerelem, bla bla, hanem mert ott van minden a szemében. Viszont a csaj is mindent megtesz, hogy elcsavarja jobban a fejét, és nagy sikert arat. Viszont mondom, ha egy a társaság, képtelen levenni rólam a szemét.. én tényleg szeretem, tudom, hogy én dobtam, de akkori fiatal énem képtelen volt átértékelni a dolgokat..
2016. dec. 18. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod de ha van esze nem próbálja meg újra. Csak egy marha viseli el újra azt, aki már egyszer kidobta.
2016. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor ő egy igazi marha
2016. dec. 18. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az. Most itt hiába adod elő, hogy mert fiatalkori ez-az, kidobtad, innentől kezdve ha lenne benne tartás, biztos, hogy kivágna.
2016. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!