Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Nektek mi fontosabb egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi fontosabb egy lányban? Külső vagy belső?

Figyelt kérdés
Igen tudom...külső megfog belső megtart..de mégis nektek mi az ami egy kicsit talán fontosabb mint a másik?
2016. dec. 28. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
A melle.
2016. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
A belső nyilván fontosabb...
2016. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Hát igen. Kérdező meg fogd kapni az átlagosabbnál átlagosabb válaszokat.
2016. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
álszent válaszok érkeznek majd, a legtöbben a belsőt írják.
2016. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Mindkettő ugyanúgy számít, az hazudik aki szerint csak a belső fontos.
2016. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én őszinte leszek mind a kettő fontos nekem. Valahogy nem vonz olyan lány akinek pl nincsenek rendbe a fogai... Amikor mosolyog és látod a rothadó fogát mert nem mossa (bár még nem találkoztam ilyennel szerencsére)... Szóval érted. Belső is ugyan úgy számít. Valami értelmiségi szintet elvárok tőle.
2016. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Őszintén a külső. Szép lányokhoz szoktam odamenni ismerkedni. Mindenki a külsőt látja elősször. Plussz egy szép emberrel sokkal jobb érzés beszélgetni.
2016. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm nem egy bombanő(de azért elég szép),de engem nagyon megfogott valamiért én nagyon szépnek látom. Szerintem a külső fontosabb :)
2016. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mind a kettő fontos :o
2016. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!