Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz, ha 15éves lány meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 15éves lány meg egy 19éves srác együtt lennének?

Figyelt kérdés
15éves vagyok. És van egy srác, akit nagyon nagyon kedvelek, és ő is engem. Nem merek bele kezdeni vele a korkülönbség miatt. Szerintetek mit kéne tennem ?

2017. jan. 3. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a sok idióta baromtól, akik egyszerűen nem képesek felfogni, hogy a K*VA ÉLETÜKET NEM MÁSOK HATÁROZZÁK MEG ÉS NAPONTa 100 ilyen fas* jön ide, én csak kíváncsi voltam az emberekre, hogy milyenek azért járok ide fel, de amit itt látak nap, mint nap az tömény hányinger, ennyire elbutult idióta barmok fognak egyszer felnőttek lenni és csaádot alapítani, majd tovább adják ezt a tudást.
2017. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha tudjátok, hogy mindkettőtöknek ugyanarról szól majd a kapcsolat, akkor persze, miért is ne lennétek együtt? Csak tudni kell a másikról, hogy mik az elvárások és az igények, hogy később ne okozzatok egymásnak fájdalmat és/vagy csalódást.
2017. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.


Minden esetre nekem a 15 a legalja, az is már "szigorúbb feltételekkel"...

2017. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
19/F
2017. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!