Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeret a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom kedves meg minden,megtesz értem mindent. Régen sokat ivott szingliként,de értem letette. Eljön hozzám mindig,sose csalna meg,ha beteg vagyok ápolgat. Viszont párszor előfordult,hogy beszélek,ő meg közbevág. Megkérdeztem,hogy miért csinálja ezt, és azt válaszolta,hogy : "jaj hogyne érdekelne,csak közbe enis mondanék valamit,de utána mindig kérem,hogy mesélj tovább.... " Úgy bosszant lehet,hogy nem is szeret? 17 vagyok ő 19
2017. jan. 5. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan? Gratulálok... Miért ne szeretne? Már nem azért, de egy 17 évestől ez elég gyerekes volt..
2017. jan. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érthető de rosszul esik ha közbe szól, miközben mesélek neki :(
2017. jan. 5. 07:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy ne szeretne ..

Inkább mondd meg neki, hogy ez téged zavar és ne csinálja.

2017. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úristen. :D Nehogy már bedurcázz egy ilyenért.

5 éve vagyok együtt a vőlegényemmel: ha te hallanál egy beszélgetést tőlünk, egyből rávágnád, hogy rühelljük egymást, mert folyamatosan egymás szavába vágunk. De ez nem az utálat jele, hanem azé, hogy MI egymás gondolataiban járunk, hisz annyira ismerjük egymást, hogy tudjuk, hogy mit fog mondani a másik. :)

Nem nem szeret, csak a kapcsolatotok kezd átmenni a következő szakaszba. :3

Remélem, megnyugtattalak.

2017. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!