Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a pasim a régi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim a régi legjobb barátnőmel kavar? 15L

Figyelt kérdés

Hogy is mongyam...

Megismerkedtem egy fiúval... elősször csak barátok voltunk. De aztán kezdet jobban viszonulni hozzam kihívot nyáron fagyizni.

Bele szeredtem de nagyon ő is belém.

Egész nyáriszünetet együtt töltötük nagyon sok közös emlékünk van. Már 5honapja együtt vagyunk...

Es akkor elkezdet kavarni a volt baratnőmel...

Lemondot engem ő neki.

Es szakítot velem ő miata.

Aztán visza jött hozzam en persze vissza fogadtam mert nagyon szeretem őt.

Es most tudtam meg hogy újra kavarnak -.-

Mit tegyek???



#szerelem #kavarás #megcsal??
2017. jan. 6. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg én vagyok az egyetlen ember, aki kb utoljára kötne ebbe bele, de tényleg??

mongyam --> MONDJAM

viszonulni --> gondolom elfelejtetted az y-t

szeredtem --> szerettem (ha múlt )

Jó a többit lese írom, inkább válaszolok.

Szakíts vele, else kellett volna olvasnom és úgy megtudtam volna mondani, amúgy nem lehet a legjobb barátnőd, mert egy "kabaráshoz" két ember kell és ha tudja, hogy ő a tied, akkor nem kezdene ki vele, ha tényleg barátok vagytok.

2017. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elso valaszolonak:

Else-> el se

kabar-> kavar

Amugy engem is zavart a sok helyesirasi hiba, csak a poen kedveert. :D

De teljesen egyet ertek az elsovel, en az ilyet nem neveznem baratnonek. A pasit meg elkuldenem a francba, miutan jol tokon rugtam, akarmennyire is szeretem, mert mindig csak ki fog hasznalni teged, ha ennyire nem becsul most se. Ne abrandozz, ebbol sose lesz normalis kapcsolat

2017. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, miert akkora tragédia, hogy helyesírási hibák vannak? Mikor gyorsan gepelek, en is elejtek par hibát... Na ennyit erről.


Egyértelműen szakitanod kell vele. A barátnőd meg egy nagy szemet, ha kikezd vele, miközben tudja, hogy jól működik a kapcsolatotok. Azt mondom, hogy dobd ki mindkettőt es legyenek boldogok! Undorító...

2017. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
dobd ki télleg mind a kettőt nem érdemelnek új esélyt én vagyok az az ember aki mindenkinek tud adni még 1 esélyt de ami sok az sok
2017. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fruzs33 ***** válasza:

Jó,oké tudom,szereted,vagy szeretted,meg hát állítólag a csaj a barátnőd,meg ilyenek.

Nem vetted észre,hogy hülyének néznek.Mindkettő az ujja köré csavart.

El kell felejteni az ilyeneket a pic@@a,nem érdemes ilyeneken rágódni.

Gusztustalan,hogy manapság mikre képesek a pasik!

2017. nov. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!