Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire "elfogadható" a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "elfogadható" a kapcsolatunk, ha a barátnőm 13, én meg 18 vagyok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha te keson eron vagy, vagy ha baratnod fejlettebb a koranal siman elfogadhato.
2017. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bit123bit ***** válasza:
39%
Ha te elfogadod hogy a barátnőd 13 éves akkor elfogadható. Ha pedig más szerint nem elfogadható azzal meg nem kell foglalkozni, ne hogy már más szóljon bele a kapcsolatotokba.
2017. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A Tengerész ***** válasza:
76%
Semennyire. Te felnőtt vagy ő meg gyerek. Még akkor is ha egyiktek se gondolja így. Keress magadnak egy 40-est ezzel mindketten jól jártok!
2017. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nem csak erkölcsileg, de jogilag is elítélendő a kapcsolat. A Btk. 198. § (1) bekezdés értelmében Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekményt végez, vagy ilyen személyt arra bír rá, hogy mással szexuális cselekményt végezzen, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Javaslom várd meg, amíg betölti a 14. életévét, ha nem akarsz bajt a fejedre. Pl.: ha egyszer megbántod, és szalad az apjához sírva, az édesapja feljelent téged, hogy lefeküdtél a lányával, akkor igen nagy gondban leszel.

2017. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dianaduchess válasza:
Ha az én lányom lenne, én nem engedném. 13 évesen egy lány, akármilyen érett fizikailag, még ne szexeljen, mert szellemileg és lelkileg biztosan nem áll készen egy ilyen intim kapcsolatra, ezt neked, mint idősebb fél, be kéne látnod. A ti esetetekben a Btk. említett szabálya is él. Így ha tényleg fontos neked ez a lány, akkor várjatok pár évet.18 éves kor után ez az 5 év már nem számít korkülönbségnek.
2017. jan. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Peszi 1973 válasza:
Semennyire. Sztem beteges.
2017. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

4es, 5ös, ki beszélt itt szexről?

A kapcsolat elfogadható, ha szót fogadsz a szüleinek.

2017. jan. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ki beszèl itt szexről.A kèrdező egy szóval se mondta hogy csinàltak.Èn szerintem el fogadható a lènyeg legyetek boldogak!
2017. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!