Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Eléggé csendes vagyok és visszahúzódó.Társaságban nem nagyon beszélek mert általában senki nem figyel ezért inkább csendben maradok.

Kissé önbizalomhiányos vagyok és könnyen zavarba jövök,mondhatni akármitől.Van, hogy az osztályból odajön hozzám egy olyan beszélgetni akivel nem igazán vagyunk jóba és elkezd kérdezgetni dolgokat csak azt érzem, hogy ég a fejem.Ez van mikor egx tanárral beszélgetek és az egész osztaly hallgat.Vagy ha kikell álljak az osztály elé.Ez elég kellemetlen és nem tudok mit csinálni, és azt érzem, hogy egy fiú társaságába egy paradicsom lennék.


2017. jan. 8. 04:55
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ha velem szemben képes lennél mondjuk megnyílni, akkor

totál mindegy milyen viszonyban állsz általában az emberek

-kel

jellemünk amúgyis (jó esetben:D) fejlődik egy kapcsolatban

szóval az önbizalomhiány is könnyen eltűnhet.

és külsőleg milyen vagy? csakhogy el tudjam képzelni:xd

2017. jan. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kor:D:?
2017. jan. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem zavar, persze csak akkor ha miután megismerkedtünk, akkor velem már nem vagy ilyen :D

Amugy azért nem zavar, mert én is introvertaltabb típus vagyok ^^


15/F

2017. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha velem is ilyen lennél akár csak a, második napon is hogy ismerjük egymást tuti nem írnék a harmadik nap... unalmas lenne hogy alig beszélsz akarmit is meg akkor is ha en amugy minden figyelmem neked szentelem
2017. jan. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak a személységed egy része, így nyílván kevés az infó, viszont számomra szimpatikusabb, mintha nagyszájú lennél.
2017. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha engem írtál volna le

15L

2017. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha nekem megnyílna. Akkor még külön tetszene is, hogy sok emberrel ellentétben én ismerném az igazi személyiséged :D
2017. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!