Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor szeret vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

kb. 1 hete beszélgetünk cseten az exemmel, hogy újra összejövünk, aminek örültem volna, de 2 év sem volt elég, hogy a gyerekességét levetkőzze, ez kicsit bosszantott, dehát ez van, végül is ebbe szerettem bele és nem hagyom, hogy emiatt menjen tönkre az egész...

de sajnos később megint jöttek a problémák, ami (szintén a gyerekességnek tudható be) már eléggé felbosszantott, hogy teljesen ambivalens vagy kétértelmű válaszokat ad egyszerű, egyértelmű kérdéseimre, mert jó én megértem, hogyha nem akar újra összejönni velem, de inkább ezt mondja meg egyértelműen, mintsem hogy játszadozik velem cseten, a suliba meg mintha egyáltalán nem is érdekelném



2017. jan. 9. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
engedd el.
2017. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is engedd el.Van barátnőm, aki a pasijával elég sokáig se veled-se nélküled kapcsolatban volt, de már nem volt ugyanaz. Persze van, h jobb/erősebb lesz a kapcsolat, de szerintem ezek után nem érdemes várni...jön másik srác:)
2017. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!