Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam a barátommal!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal! Akkor miért nem tudok tovább lépni?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal néhy napja. Már nem éreztem hogy szeretem, nem volt meg az a régi tűz. Sokáig voltunk együtt, és most hogy kilépett az életemből üres lettem. Mindig írni akarok neki, ha látom megérinteni, megölelni. Pedig biztos voltam benne hogy már nem szeretem, akkor most mi ez? Ha más fiúkkal beszélgetek(haverokkal, barátokkal) az segítene?
2017. jan. 12. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Lelkileg még mindig szereted őt, ez a titok nyitja! Magadban kell ezt lerendezned, hogy valójában még szereted-e vagy már egyáltalán nem. Segíthet a fejetésben, ha beszélgetsz más emberekkel, ismerősökkel, vagy kezdj el sportolni, vagy akármit, amivel lekötöd magad, addig sem ő fog járni a fejedben.

17/f

2017. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valakivel sokáig vagy akkor persze, hogy megunod de akkor nem értem miért szakítottál vele, ha mostmeg hiányzik.


Valljuk be ezt rohadtúl nem gondoltad át normálisan.

2017. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neki is mondtam hogy valami mást érzek már. Próbáltunk hetekig javítani rajta, de nem sikerült, nem éreztem jól vele magam. Csak furcsa h már nincs
2017. jan. 12. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szakítottam a párommal néhy napja"

Mivel csak 4 nap telt el, ez olyan mintha most lett volna. Idővel elmúlik ez az érzés.

2017. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják megszokásnak...keress mást meg ő is, nem érdemes egymás idejét húzni szerintem erre már ti is rájöttetek.
2017. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bocsánat *néhány napja*
2017. jan. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!