Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hol lehet ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet ismerkedni egy 15 éves fiúnak a az iskolában nem akar, bulikba meg nem jár? Egyszerűen nem tudom 15 vagyok és nem volt 1 kapcsolatom sem!

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátodat hogy szervezzen neked vakrandit. Menj oda egy kutyát sétáltató lányhoz hogy szeretnéd megsimogatni az ebet.
2017. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De az a baj hogy minden jó lánynak már van barátja 😞
2017. jan. 16. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Járj sportolni, az egyesületekben elég jól lehet ismerkedni...

Vagy akár itt a gyakorin, bár inkább az utóbbit hanyagold, mert franc tudja, hogy nem-e egy pedofillal beszélgetsz... szóval a neten óvatosan!!!!

2017. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Járok edzőterembe de nincsenek ott lányok!😞
2017. jan. 16. 22:38
 5/8 anonim válasza:
Ha van kedved irj üzit :)
2017. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kriszti2711 válasza:
Nekem írhatsz :) 15/L
2017. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is írhac ha akarsz.L15
2017. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne az edzőteremben. Vannak máshol is lányok, ahol lehet sportolni is.

Esetleg uszodában? Uszodába sokan járnak! Xd esetleg ha valahol közösségi munkát végzel, akár ott is. Ne légy ilyen nyomi gondolkozz te is!

2017. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!