Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hány évesen jöttetek össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen jöttetek össze életetek első párjával? Meddig tartott a dolog?

Figyelt kérdés
:) 16/L

2017. jan. 16. 17:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
15 evesen, egy honapig tartott ...hat ez ilyen sajnos :) azota mar megkomolyodtam, de gimiben 4 honap volt a max egy kapcsolatomban, bar tobb baratom is volt. Valahogy mindig jobban erdekelt a tanulas, es egy diu sem volt ebben partner, vagyis lett volna egy, de ot meg nem vettem konolyan..es elszalasztottam. Azota allatorvos...na mindegy, ez van. Jol gondold meg, kivel kezdesz, es lehet, pont az erdemli meg a legnagyobb eselyt, akire a legkevesbe gondolnal.
2017. márc. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!