Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindenre féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenre féltékeny vagyok a páromat illetőleg, és nem tudok tenni ellene! Hogyan tudom ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, rengeteg problémával, féléve tartó depresszióval. A párom 18/F. Távkapcsolatban vagyunk. Nem arról van szó, hogy nem bízom meg benne, mert igenis megbízom. De mindenre féltékeny vagyok vele kapcsolatban, és egyből idegessé válok. Bosszant, ha dolgozik/otthon van és játszik vagy alszik, amíg én sulizom, bosszant, ha bárkivel is szóba elegyedik (akár fiúval, akár lánnyal), bosszant, ha bármit csinál, amíg én szenvedek.. Vagy akármikor, bármi jobb dolga van, mint nekem, felidegel.

2017. jan. 16. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom nem bírod a távkapcsolatot. Plusz nekem ebből az jött le, hogy maga a srác idegesít, bármit tesz. Most akkor neki is "szenvednie" kéne? És ha te gépezel, vagy elvagy, hogy esne, hogy emiatt mérgesek lennének rád?

Ha miatta vagy állandóan rossz kedvű, hagyd el.

2017. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából értem miről beszélsz, én is küzdöttem hasonlóval. A depresszió miatt érzékenyebb vagy, azt hiszed, hogy ha valaki fontos neked, akkor neki minden idejét rád kell szánnia. Ne értsd félre, ez nem kötekedés, én is ilyen voltam. Bántott ha nem kaptam meg folyamatosan azt a figyelmet amire vágytam. Ezt kell magadban helyretenned. El kell fogadnod, hogy barátodnak van rajtad kívül élete, és önzőség azt hinni és elvárni, hogy csak veled foglalkozik 0-24ben. Ha ez sikerült akkor jobban fogod érezni magad, és a kapcsolat is harmonikusabb lesz.


Ehhez segíthet egy hobbi találása ami leköti a figyelmet. Pl. varrás, neten vannak plüsikhez minták, az hasznos is, és kellően leköt. Vagy bármi, ami vont, légy kreatív. Hajrá ;)

2017. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
!Javulj meg...ha szar az életed ne csesszed el másét is.... :)
2017. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Nem arról van szó, hogy nem bízok benne"


De arról. Nem bízol benne. Mégis mi az istent jelent szerinted a bizalom? Jó lenne alapfogalmakkal tisztában lenni.

2017. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fordulj pszichológushoz, a párodat meg hagyd ott mert neki se jó amit művelsz vele. Saját magad ellensége vagy, nem tudod magad jól érezni, legalább légy tekintettel az embertársaidra. Lehet nem is való még neked ez a párkapcsolatosdi, tini vagy, hormonok, stb. Legyél egyedül pár évig.
2017. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!