Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 éves vagyok! Egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok! Egy fiu elhivott randira! Mit tegyek? És utána azt akarja hogy menjek felhozzá!

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 16:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
valaki tudna segíteni? igaz hogy ciki hogyha : 1. még SOHA SE csokolóztam 2. nem sminkelem magam?! mert az oszt . társaim lányok azt mondják :(
2017. jan. 17. 17:32
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Helyesírás? Itt nem érdekel? Ha itt nem, akkor hol érdekel? És a szóismétlés?

Jézusom, mennyi hülye 13-15 éves van.

2017. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"Igaz, hogy ciki?" Istenem...sok hibát elkövettem 13-14 évesen de ekkora bar*marcú nem voltam.Nem ciki! Csak az a ciki, amit te gondolsz annak, ne befojásoljon már mádok véleménye, élj úgy ahogy akarsz.
2017. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
oké köszi! nem vagyok az a lány aki ilyen "azt csinálom amit mások mert jajj de menő!" csak megkérdeztem ;) viszont mit tegyek? mert félek hogy megharagszik vagy bármi! persze nem olyan de értitek ő ha velem leakarna.. én meg vele nem.. nem tudom mit szólna..
2017. jan. 17. 17:39
 15/15 A kérdező kommentje:
kérlek aki tett már ilyent az hogy csinálta? mit szólt a fiú?
2017. jan. 17. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!