Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm egyfolytában féltéken...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyfolytában féltékenykedik. Hogyan tudnám elérni, hogy jobban bízzon bennem? 17/F

Figyelt kérdés
Na jó hát annyi a lényeg, hogy hasonlóan vannak lánybarátaim is, nem csak fiúk és barátnőm egyfolytában azzal jön, hogy látja fb-m, hogy mennyi lánynak tetszem, mert olyan kommenteket írnak nekem stb. Kicsit röhejesnek találom, hogy ilyenekkel foglalkozik, ezt neki is megmondtam, de még így is ezzel van elfoglalva.
2017. jan. 19. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy közhely erre a frappáns válasz: Egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha ez nincs meg, akkor nincs miről tovább beszélni.
2017. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erényöv
2017. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, szerintem is az első a bizalom..nem állapot az, ha sokat féltékenykedik, egy kicsi még egeszseges..de ha te tényleg szereted akkor ne lógj annyit lányokkal(esetleg úgy, hogy ő is ott van)
2017. febr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!