Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most szeret vagy nem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy nem? Mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

15 éves vagyok,a fiú 16, osztálytársak vagyunk.Egyre többet beszélgettünk mind valóságban mind messengeren, mindig mellém ült, gyakran rajtakaptam hogy néz. Végül elhívott sétálni, és 4 hónapja vagyunk együtt. Úgy átlagosan minden királyul megy, ugyanis amikor teheti hozzám ér, ha órán ránézek akkor szinte vigyorog, de úgy érzem valami még sincs rendben. Mindezek ellenére gyakran elbizonytalanodom az érzéseivel kapcsolatban, mert régebben felhívott, elmondta hogy mi esett neki jól, megkérdezte milyen napom volt stb..És most úgy érzem hogy mindig én írok rá, a legnagyobb dolog amit a múltkor kipréselt a "szeretlekre" hogy én is...Látom hogy facen fenn van, meg csoportban is megnézi az üzeneteket,de írni nem tud. Tudom hogy a valóság a fontos, de szerintem ha ő hiányol mást annyira hogy beszéljen vele messengeren, akkor azértrám is rém tudna írni. És annyira kettős jeleket ad, hogy nem bírom megfejteni. Múltkor beszéltem vele erről és azt mondta hogy ez butaság ő tényleg szerelmes belém és nem hagytak alább az érzései...de nem tudom..valahogy ez mégsem győzött meg, hisz azóta is minden ugyanúgy megy...Szerintetek mit érez irántam?



2017. jan. 20. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan ? :D ezt elolvasva csak annyit mondanék hogy LÁBDUBDÁRIDÁÁÁÁ
2017. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy minden úgy van ahogy ő mondja de azért figyelj.
2017. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!