Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van barátnőm de egy másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm de egy másik lány nagyon tetszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja együtt vagyunk de most rám írt egy másik lány aki régen nagyon tetszett és rájöttem hogy még most is mert pár napja találkoztam vele (Nem megcsaltam mert csak egy társaságba voltam vele mert kihívott) Nem szeretném elhagyni a barátnőm mert azt se biztos hogy tetszek a lánynak bár nagyon úgy értem :/ mit javasoltok?

2017. jan. 21. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Giotint javaslok használatra.

Ha tudnád mit akarsz nem csinálnád ezt, szeretem az ilyen kis éretlen barmokat, akik csak azért jönnek össze valakivel, hogy legyen valakijük, közbe meg ő maga se tudja, hogy mit is akar a kapcsolattól, mivel ha tudnád nem kérdeznéd ezt, javaslatom, hanyagold a párkapcsolatot, akkor inkébb keress egyéjszakást és legyél el velük vagy pedig nőj fel!

2017. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd ott a baratnodet, mert ha ilyen megfordul a fejedben, nem is szereted igazán.
2017. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így nincs is értelme a kapcsolatotoknak. Inkább legyél szingli, és akkor nincsenek kötelezettségek. Nem értél meg a kapcsolatra, ez minden.
2017. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Próbáld lazábbra venni a kapcsolatot a barátnőddel, mert ez a lány csak azért van melletted, hogy legyen kivel lefeküdnöd. A másik lánytól próbáld kipuhatolni, hogy járna-e veled, kérdezd meg tőle, mi érdekli, mit szeret csinálni szabad idejében, és ha ez neked klappol, akkor kezdj el vele járni, persze a barátnődnek mondd meg, hogy úgy érzed, úgysem fog életetek végéig kitartani a kapcsolatotok, ezért ne is húzzuk tovább. És békében váljatok el.
2017. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtetted oda írni hogy 13 évesek vagytok
2017. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oke, lelehet pontozni, de szerintem normalis a ketely, a bizonytalansag. De egy kapcsolat pont attol szep, hogy ezeket a hullamvolgyeket is kibirja.

Velem is volt ilyen, hogy egy srac nagyon kedves, aranyos volt stb, mig nekem ott volt a parom...nehez volt, de nehany het utan leraztam a sracot. Egyaltalan nem bantam meg, es utolag nezve buszke vagyok magamra!

Plusz ne feledd: nem ismered a lanyt. Lehet, jelenleg nem hinned el, hogy lehet rossz oldala is (oke, hogy regota ismered, de egy kapcsolatban maskepp viselkedik az ember). Szerintem a baratnodet valaszd! Ha meg nem jo vele, akkor szakitsatok. De ne egy jott-ment lany miatt...mert hidd el, sok ilyennel fogsz meg talalkozni, nem csak ebben a kapcsolatodban ertve, hanem ugy az eletben is.

2017. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2017. jan. 24. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!