Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez jó nyitó duma lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó nyitó duma lenne?

Figyelt kérdés

Van egy csaj tegnap ismertem meg, vagyis láttam bejöttem neki oda hívott magához meg ilyesmi beszélgettünk (igazából már nem nagyon voltam képbe a nevét is elfelejtettem+5 ször kérdeztem meg azt is) Szóval eléggé furcsa voltam, de igazából mert mindenki szakadt a röhögéstől rajtam, hát nekem annyira nem volt vicces a dolog.


Ma meg tényleg arra keltem, hogy semmire nem emlékszem vagy 5 órán keresztül próbáltam megtalálni. Valami nem stimmel, szóval azért döntöttem ez a szöveg miatt...ez nem lenne vissza taszító?


"Szia baba nem tudom tegnap mi történt, szerintem megbántottalak valamivel, mivel elég sok embert megbánottam tegnap szóval akkor bocs ha te is benne voltál a "buliban" amúgy eléggé jól elbeszélgettünk..nem bánnám,ha valamikor még lenne rá alkalom" esetleg min változtassak rajta?


2017. jan. 21. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Baba pls...
2017. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Tegnap egy buliba voltál és többet ittál a kelleténél?? Ezert nem emlékszel a lány nevére?

Nos ebben az esetben azt tanácsolom, hogy hagyd ezt a sz@r szöveget, mert szerintem egy lány nem szívesen hall ilyet (de ez az én véleményem)

Állj elé és mond meg neki, hogy tullőttél a célon és lehet, hogy meg is bántottad amit sajnálsz. De nagyon szimpatikusak találtad és szeretnél még vele beszélgetni, találkozni.

2017. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 longlife ***** válasza:
100%
Arra emlékszel,hogy sok embert megbántottál?Esetleg konkrétan őt is valamivel?...amúgy nagyon piás voltál?Teljes rövidzárlat a memóriában?Mert inkább egy olyan embertől informálódj aki ott volt,és emlékszik rád,és a tetteidre.Tőle kérj emlékeket.De legalább a nevét,a lánynak.Ha már 5x megkérdezted,más lehet emlékszik a nevére,és a baba helyére azt írd.
2017. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 The Devil Herself válasza:

Szépeket álmodnak ezek a tinédzserek mostanság. Éhes disznó makkal...


Egyébként ez a "nyitó duma" olyan katasztrofális, hogy ezért reális eséllyel indulok a lelked megkaparintását illetően. Szó szerint pokoli...

2017. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!