Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, szerintetek gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Sajnos elég érzelmes vagyok, ezért pl. egy filmben ha valami szomorú dolog történik, mindig belekönnyezek. Fiúként szerintem borzasztó gáz. Hogyan lehetne ezen változtatni? Lányok, szerintetek ez nagyon gáz? :/

16F


2017. jan. 21. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:

nem gáz. ilyen vagy és kész :D

a sírós filmek azért készültek hogy sírjunk rajtuk :)

2017. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy "gáz." Utálom ezt a kifejezést.
2017. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs azzal, ha beleéled magad a film hangulatába. Ez annyit jelent, hogy empatikusabb vagy mint a többi srác. És ez jó!
2017. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Sőt az érzelmes fiúk szerintem sokkal aranyosabbak, mint azok akik fapofával néznek végig egy szomorú filmet. Én együtt sírnék veled XD

És mégegyszer EZ NEM GÁZ. 14/L

2017. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok! :)
2017. jan. 21. 23:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Haaat, bocsi, telleg nem akarok bunko lenni, de egy picit ciki szrntm... Ok, ha telleg nagyon siros film es azert csinaltak h bogjon rajta az ember az ok, de amugy meg ne... Amikor filmet nezek legtobbezor eszembe jut h ez csak egy film, filmkockak egymas utan. Csomoszor elgondolkozom a forgatasan, meg minden. De ha telleg nem olyan amin mindenki bog, akk ciki. Ha nem tudod visszatartani, legalabb a tobbiek ne lassak meg...
2017. jan. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy bőgök :D csak szimplán belekönnyezek.
2017. jan. 22. 01:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem gaz :) aranyos tud lenni ha egy fiu kimutatja az erzeseit :) 15/L
2017. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök aranyos*^*

Én a Marley meg én végén könnyezek be mindig szvall.^^

2017. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem körbe lesz röhögve a kérdésem, de nem. :D

Köszi a válaszokat!:)

2017. jan. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!