Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mikor volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt az első komolyabb kapcsolatotok? Fiúk szerettek ha egy lány kezdeményez? Nem tartjátok túl rámenősnek? 14/L

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 12:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Szeretitek*
2017. jan. 22. 12:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mitől számít egy kapcsolat komolyabbnak? :)

És semmi baj nincs azzal, ha a lány lép először, sőt, bár én szeretek a kezdeményező lenni, de kifejezetten értékelem, ha egy lány meri kimutatni az érzéseit, és nem csak vár, hogy a sült galamb a szájába repüljön.

2017. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából komoly nem volt, mert mind a kettő 2 hónapig tartott. Bár a második barátnőmmel a szüzességünket is elvesztettük, úgyhogy ilyen szempontból komoly volt a második.

Amúgy szeretem ha a lány kezdeményez.

(nemsokára) 16F

2017. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem ha egy lány tud kezdeményezni :) sokkal oldottabb vagyok akkor, könnyebben megy minden. Sajna én nem vagyok az a nagy kezdeményezős, de mivel a társadalom ezt várja el néha én is szoktam.
2017. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!