Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csak a nagymellű jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nagymellű jó alakú jó seggű lányok jönnek be a fiúknak? És például nem olyanok akik soványabbak az átlagnál és nincsen mellük?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

FEJEZZED MÁR ABBA FELE!

csak én szarom le más ízlését, most komolyan kit érdekel? Keress akkor olyan srácot akinek te bejössz oszt ügy megoldva és nem kell itt sírni.

2017. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy csak azok jönnek be, nem csak azok jönnek be.
2017. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs nagy mellem, sem nagy seggem és mégis van barátom. Nem ezen múlik.
2017. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Ez azért van mert a legtöbb fiú arra izgul ha valakinek jó melle és segge van. Én is jókat szoktam fantáziálni arról a nagy seggű nagy mellű lányról aki az évfolyamtársam :D
2017. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Totál nem érdekelnek ezek :)


Nem mondom, hogy nem számít a külső mert szeretek kirándulni, túrázni így nem duci csajt keresek.

De ha egy csajnak nulla melle van és lapos segge és vékony, de szereti a természetet, az állatokat és felfogásilag is normális akkor totál nem érdekel a külseje :)

28/F

2017. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eh, már megint ez az általánosítás.
2017. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság. Volt egy barátnőm, akinek a csontjai ugyan nem látszottak ki, de igen vékony volt. Mégis sok pasinak bejött. Nem ez számít, hanem a kisugárzás. Ha valakin azt látja a környezete, hogy nem érzi jól magát olyannak amilyen, akkor kerülni fogják. Sőt, ha netán az illető amiatt utál irigységből másokat, mert ők sikeresebbek vagy többek szerint vonzónak, ez kifejezetten visszataszító mindenki szemében.

18/l

2017. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Álljál lefele mert nem szeretem az általánosítást >:c
2017. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom az ilyen lányokkal.
2017. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy lánynál nagyon sokat számít az is, hogy mennyire tűnik készségesnek, adakozónak.

A szöveged alapján te eléggé elutasító lehetsz.

2017. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!