Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ket hete, talalkoztam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket hete, talalkoztam egy lannyal a buszon?

Figyelt kérdés
Ket hete talalkoztam egy lannyal a buszon. Kiderult hogy o is ugyan azzal a busszal jar suliba, amivel en. Mar egy jo par ideje ezen a kornyeken lakom de meg soha sem lattam. Felszaltunk a buszra es ahogy ment a busz en folyamatosan neztem, oda pillantottam, lattam hogy o is probalja felvenni a szemkontaktust. Valami nagyon megfogott benne. Nem tudom mi. A minap jovok haza a buszon es hatra ultem a baratommal beszelgetni es lattam hogy felszallt, nagyon megorultem, hisz az elobb emlitettem, hogy megfogott. Ahogy leult ramnezett es elmosolyodott. Miutan leszaltunk, egyutt mentunk haza, termeszetesen en elotte mentem, es ahogy ment be a kapun en megfordultam es meg utoljara raneztem es o is nezett. Szerintetek mit csinaljak? Nem tudok rola semmit, csak azt hogy melyik epuletben lakik.. Tanacsokat kerek.
2017. jan. 23. 22:42
 1/3 anonim válasza:
74%

Oda mész ,és mondod , hogy : "Na mi a helyzet ;) "

Nem , amúgy komolyan , nekem az jött be eddig mindig , amikor megkérdeztem , hogy nem ismerjük-e egymást valahonnan. Így nem cinkelsz be azzal , hogy nézted, hisz azt gondolja , hogy azért mert ismerős volt. Onnan már lesz bátorságodat kérdezd meg hol lakik , hova jár stb . Ha van valami akkor tuti menni fog a beszélgetés :)

2017. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) Azt sejtem hogy hova jarhat, de nem vagyok benne biztos..
2017. jan. 23. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért cinkelne be mert megnézett egy lányt a buszon? Menj oda, mond meg neki hogy aranyosnak tűnik, és csak beszélgess vele. Ha ő is ennyire nézett, akkor több mint valószínű, hogy tetszel neki. 18/f
2017. jan. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!