Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam vagy ne?

Figyelt kérdés
A tortenet egy evbe januarba kezdodott mikor nem mondtam el neki hogy beszelek az exemmel akivel joba maradtam...se mar semmitsem ereztem iranta...es csomoszor volt nala a telefonom..tehat ha akarja lathatta volna... Most december elejen szunetet kert...es azt mondogatta szabad ember vagyk azt csinalok amit akarok... Engem ezek a mondatok nagyon bantottak megis kuzdottem hajtottam erte...itt jott a baj... A legjobb lany baratom elmondta mit erez iranta de tiszteletbe tart minket... Viszont 2 hete szajra puszit adott...amit en nem viszonoztam elloktem.. ha ezt elmondanam neki tuti elhagyna... Mit tegyek? Tartsam magamba? Folyamatosan csak azt kerdezgeti...ugye nem volt semmi eddig massal..esha vokt mondjam el..mintha nem csinalna belole balhet...

2017. jan. 28. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén, csak én nem értek ebből egy kukkot sem?
2017. jan. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hapoka válasza:
Ha elmondod hülye vagy, ha nem, akkor hazug! Te tudod melyiket szereti jobban!
2017. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak egy szájra puszi volt, amit te nem viszonoztál, el is lökted a lányt, nem értem hol a probléma? Meg az exed, hogy jön ide?
2017. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!