Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » El kene felejtenem de hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kene felejtenem de hogyan?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolult a helyzet (számomra legalábbis) lassan 3 évvel ezelőtt megismertem egy fiut(akkor 18 eves volt, én 13), beszélgettünk, én beleszerettem. Nem tudtam hogy ő is úgy erez mint én (ez tavaly derült ki, bevallotta) de akkor már tényleg mindegy volt hogy osszejovunk-e, korkulonbseg miatt is, meg továbbtanulás miatt is. Nehezen ugyan de búcsút vettünk egymástól. Azt hittem elfelejtettem, közben lett baratom és azota is együtt vagyunk, csak legutóbb ezzel a sráccal álmodtam és nem tudom kiverni a fejemből. 1 éve nem is beszéltünk és tudom hogy nem kéne vele foglalkoznom hiszen mar felnőtt ember és biztosan idősebb nőre van szüksége, nem rám, ráadásul van barátom és szeretem őt. Szóval... légyszi adjatok tanácsokat, ti hogy felejtitek el az egykori szerelmeteket?

2017. jan. 30. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem koncentrálj a mostani barátodra főleg ha szereted. Tölsd vele minél több időt, szervezz közös programokat és ha igazán jól érzed magad vele nem lesz nehéz elfelejteni a másik srácot. Különben is még nagyon fiatal vagy, még valószínűleg jó pár srácon fogsz így rágódni mire férjhez mész..:))
2017. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy jól érzem magak vele! Csak kicsit összezavarodtam, de köszönöm!
2017. jan. 30. 19:42
 3/5 KnightBalazs ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben. Probálj meg a mostani barátodra koncentrálni. Én is nagyon nehezen felejtem el az egykori szerelmeimet. Van olyan, hogy ha egy közegbe kerülünk pár napig, pl kirándulás. Akkor az után 1-2 hétig gondolok rá, rágódom rajta aztán minden megjavul és vissza áll a normális kerékvágásba. Talán neked is 1-2 hétre van szükséged és rendbe jön.
2017. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem
2017. jan. 30. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Tinikorban mindenkinek van egy ilyen szerelme, szinte mindig idősebb és természetesen nem jön össze. Majd elmúlik, ne szenvedj emiatt. Csak akkor fog fájni, ha felhergeled magad, hogy neked márpedig ő kell, pedig valójában nem is.
2017. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!