Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nemtudom magam túl tenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom magam túl tenni rajta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3honapig voltunk egyutt a baratommal, es nagyon bele szerettem. Igy meg soha senkit nem szerettem. Par napja szakitottunk csak, de ez a par nap kesz remalom nelkule, nemtudom mit tegyek, folyton csak ra gondolok, akarmit csinalok. Tanulas se megy, mert akozben is az jar a fejemben, hogy vajon most mit csinalhat. Sokat veszekedtunk, ezert hazudtam neki: azt, hogy mar nem szeretem... Nagyon ideges voltam, es azota van ez, hogy mar hanyagol, teljesen. Ebben a par napban jottem ra, hogy nagyon szeretem tenyleg, es hogy mennyire is tud valaki hianyozni, meg a sok veszekedes utan is. 15eves vagyok, igen, tudom meg fiatal es eljon majd az igazi, tudom tudom, de erzeseim nekem is lehetnek, ugyanugy mint egy 30evesnek.. Nagyon rossz nelkule tenyleg, a kapcsolatunk alatt sokszor szakitottunk "viccbol" ideiglenesen, de mindig jott utanam, ha letiltottam irt masik facebookomba is, eloben mindig elhuzott magaval, nem akart elengedni, most meg, mintha idegenek lennenk... Tudom, en is sok hibat elkovettem, az volt a legnagyobb, hogy amikor mar nagyon fajt a szivem es duhos is voltam azt irtam neki hogy nem szeretem, de tenyleg megbantam, es ha tehetnem, megvaltoztatnam ezt az egeszet, es en magam is megvaltoznek.. mit tegyek, hogy elfelejtsem ot orokre, es ne kelledjen mar ezzel a szenvedessel egyutt elnem?

Bocsi ha hosszu lett, es koszonom mindenkinek, aki vegig olvasta!



2017. ápr. 2. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ilyen a szakítás.

Ugyanezt érezzük. Amíg ki nem ürül a szervezetünkből az a hormon, ami ezt az érzést kelti.


Én 3 hete szakítottam egy 1,5 éves kapcsolatból. Én is örlődök minden nap :(


17 F


ha akarsz írj rám dumálni. :(

2017. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!