Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak egy ejszakas kalandot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy ejszakas kalandot szeretne vagy esetleg lehetne tobb is belole?

Figyelt kérdés
Regebben mar fuzogettuk egymast de aztan neki is meg nekem is lett egy parkapcsolatunk aztan igy egy jo egy evre ra megint megtalaltuk egymast...azota irogatunk el is lmentem hozzajuk volt egy kis etyepetye de semmi tobb...nem tudom h vajon tervezne e hosszabb tavra vagy csak arra kellenek neki...tudom h mar ezredik kerdes de hat legyen egy ezeregyedik is 17/l

2017. ápr. 19. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt vele kéne megbeszélned, de ha csak úgy ágyba bújsz vele, akkor ne csodálkozz.
2017. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!