Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ez mit jelenthet? Ez baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apuc kérdése:

Fiúk ez mit jelenthet? Ez baj?

Figyelt kérdés

Két hónapja randizgatok egy sráccal, mindig szájrapuszival köszön meg köszön el... Néha megfogja a kezemet. A randikon jól érezzük magukat, sokszor szoktunk találkozni. Mindig meghív valahova.. tehát ezzel nincs baj. Viszont sose csókol meg úgy igazán. Olyan hosszon. É s ez hiányzik . Meg nem ölel át.. Nem értem... szerintetek miért van ez ?

20L



2017. máj. 19. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megerősítésre vár, hogy Te is szeretnéd. :)
2017. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindketten teszetoszák vagytok,csak annyi különbséggel,hogy egy teszetosza pasira nem lehet felnézni.
2017. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
legyél te egy kicsit rámenősebb, lehet félénkebb a srác
2017. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem inkább a te hibád. Mutasd ki, hogy a kapcsolat elindulhatna valamerre..... mondjuk egy csók írányába
2017. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De epp ez az hogy mar volt tobb is.. es volt mar hogy igy megcsokolt ... csak hat .. igy eleg ritkan..
2017. máj. 19. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, más csajt is fűz, és még nem döntött.
2017. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20 évesen két hónap után ki sem kéne kelnetek az égyból, te meg nem is csókolóztok... gáz mindkettőtök részéről.
2017. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!