Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom megakar csókolni de én még sohasem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Igazából lassan két hónapja vagyunk együtt.Onnan tudom hogy megakar csókolni,hogy írta egyik barátnőmnek,ő pedig elmondta.Nagyon félek tőle.Ő már csókolózott,viszont én még soha.Szeretném ha megtörténne,viszont nem tudom hogy hogyan csináljam....És valamjértmindig elrántom a fejem...Multkor is amikor megakat csókolni,elrántottam a fejem...Segítsetek légyszi😘😘❤❤😍😍

2017. jún. 9. 19:00
 1/8 pandacornis79 válasza:

Szerintem inkább mondd meg neki hogy nem akartad elhúzni a fejed és te is örülnél ha ez megtörténne de te még nem csókolóztál

Meg fogja érteni, és valószínű örülni fog neki, hogy esetleg ő tanítja majd meg neked,illetve hogy ha megtörténik vele lesz az első csókod

2017. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2017. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
HOgy tud valaki úgy járni valakivel hogy meg se csókolhatja xddd
2017. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

14 :)

2017. jún. 9. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Erzesbol jon ugy is, beled van kodolva, nincs mitol felni.
2017. jún. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit aggódsz. :D Nem sokkal hogy megismertük egymást és elmentünk valahova, a kellő alkalomkor csak megcsókolt. Szerintem ez így spontán volt a legjobb. Utána meg szép lassan belejöttem a dolgokba, mert én is félénk voltam akkoriban.

Meg amúgy is, ha már azért ennyi ideje ismered, akkor nem dobogtat meg a gondolat, hogy megcsókol?

2017. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De,én is nagyon szeretném ezt a dolgot.Csak kissé parázok hogy valamit elronrok vagy hogy nem lesz jo...
2017. jún. 11. 00:20
 8/8 anonim válasza:
mivel ez lesz az elso remelhetoleg nem rogton letamad egy heves csokkal, hanem szep lassan fokozatosan. Ne gondolkodj, magatol ra fogsz erezni, vagy ha nagyon parazol, probald meg azt csinalni a nyelveddel amit o az ovevel. : )
2017. jún. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!