Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más is aggódott mikor a párja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is aggódott mikor a párja egyetemi gólyatáborba ment?

Figyelt kérdés

Párom idén megy egyetemre és ugye lesz gólyatábor de mindenhol azt olvasom hogy ipari mennyiségben megy a piálás, vetkőzés meg szex és a gondolatára összeszorul a gyomrom. Nem is arról van szó hogy nem bízok benne de matt részegen nem mindenki áll a döntésképesség magaslatán főleg ha valaki rámászik.

Tényleg ez megy vagy túlzás és nem kell aggódni? Nem akarok féltékeny bizalmatlan gyökérnek tűnni csak aggódom, a barátait megkérni hogy vigyázzanak rá meg felesleges túlbuzgásnak érzem.

Ti hogy voltatok vele mikor a párotok nélkületek ment egyetemi gólyatáborba?


2017. júl. 18. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás, bátyám mesélt olyanokat hogy csak néztem. Én meg idén megyek majd egyetemre, szóval meglátom mi lesz.
2017. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

"Nem is arról van szó hogy nem bízok benne "

De.


Tudod, aki hűséges, az matt részegen is hűséges.

Nem áll mindenki a döntésképesség magaslatán? Mi lenne, ha azt mondanám, az alkohol a gátlásokat oldja, a döntést nem befolyásolja? A "hétköznapokban" van bennünk egy gát, amit az alkohol felold. Az alkohol nem változtatja meg a viselkedésünket,gondolkodásunkat, csak a gátat oldja fel, ami józan állapotban ott van. Ergo szín józanon is olyanok vagyunk, mint matt részegen,csak mérlegelünk, mit mondunk és mit teszünk. Az alkohol nem ruház fel minket új tulajdonságokkal.

Ha megcsalna, akkor józanon is megtenné, de legalábbis gondolt volna rá, ami már majdnem annyira rossz.

Ha a barátod hűséges, akkor részegen is az lesz, akárki mászik is rá.

Ha mégis megtenné,minél hamarabb kiderülne, hogy a párod egy undorító ember és nem élsz még le boldog tudatlanságban vele hónapokat/éveket.


Te nem bízol benne. Akkor meg sem fordult volna ez a fejedben. Tudod mi lesz a bizalomnélküli kapcsolatokból? Szakítás.Lehet húzni hónapokig, évekig, házasságig is, de a vége ugyanaz lesz.

2017. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Oké igazából most megnyugodtam attól amit mondtál, van benne valami.

Áh, közel a havim lehet csak megint hülye vagyok tőle és mindent túlgondolok :)

Meg elég élénk a fantáziám szóval akármi van jön a "hmmm képzeld el hogy..." nem csak kapcsolatban, a sötétben is ezért félek de most így megnyugodtam a kommentedtől

2017. júl. 18. 11:02
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Te simán depressziós vagy , meg azért mindenki magából indul ki.
2017. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vannak depis napjaim, ezis kicsit az de nem nevezném depressziónak mert nem állandó állapot, általában "normális" vagyok
2017. júl. 18. 11:29
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

"Áh, közel a havim lehet csak megint hülye vagyok tőle és mindent túlgondolok :) "

Nézd, velünk nem kell őszintének lenned. Magaddal legyél az! (és a barátoddal). Nem hiszem,hogyha egy csajnak megjön (nem sokára), akkor ez azzal jár,hogy nem bízik a másikban, aztán meg mintha mi sem trtént volna.

2017. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

" Nem is arról van szó hogy nem bízok benne de matt részegen nem mindenki áll a döntésképesség magaslatán főleg ha valaki rámászik. "


Ez nem igaz! Akinek jó a kapcsolata, és rendben van, az nem fog piásan sem szexelni mással.

Aki olyan típus, hogy lazán szexelget random emberekkel, annak nyilván a gólyatábor egy jó lehetőség. De aki nem ilyen, az nem fog csak a gólyatábor meg a pia hatására szexelni.

Szóval csak azt kell tudnod, hogy miért vagy féltékeny. Volt már gondotok? Vagy csak te vagy túl parás?

2017. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, semmi gond nem volt csak mindent túlparázok de a kommentelőknek igaza van, ha józanul nem teszi részegen se fogja.
2017. júl. 18. 12:15
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Meztelen noket fog latni, mert vetkozos jatekok altalaban vannak, meg ha egy szobaban vannak a fiuk/lanyok( mi ugy voltunk). Szex az fugg hogy milyen felhozatal lesz,ki mennyire bevallalos stb.. pl egyik taborban 3an dugtunk egy csajt, a masik taborban meg nem sok minden volt:D De olyan reszeg lany mindig van , akin vegigmegy mindenki kb. Bar ez inkabb csak a baratodtol fog fuggni hogy mennyire is szeret. Mindent a szemnek semmit a keznek , ha ezt tartja az mar jo lesz:D
2017. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Roflkopter ***** válasza:
92%
Amúgy ez egyetemtől és szaktól függ. Pl amikor én voltam BME-n gépész gólyatáborban nemhogy nem szexelt senki, de meztelen nőt se láttunk :'( de amúgy overall a BME-n mások is mesélték más károkról , hogy semmi extra nem volt csak ivás. Szóval jah azért nem olyan mint a filmekben ( ahogyan én tapasztaltam )
2017. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!