Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt olyan hogy elgondolkodtat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy elgondolkodtatok 1 percig azon hogy szakítotok a barátotokkal/barátnőtökkel aztán rájöttetek hogy baromság?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de olyan már volt hogy elgondolkodtam rajt,meg is csináltam, és rájöttem hogy összejönni volt a baromság.
2017. júl. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azon szoktam elgondolkodni, hogyha.. al összejönnék vajon megfelelne e nekem:D
2017. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt. Azóta is bánom, de már nincs visszaút.
2017. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Én örülök neki hogy nem látom egyiket sem, szerintem ez a párkapcsolat dolog mindig átüt Tom és Jerrybe De annyirán örülök neki,hogy inkább nem pazarolom ilyen nőkre a feleslegesnek tartott időmet xD Sőt mi több inkább azt mondom hogy sosem láttam őket tört volna el a kezem,amikor hozzájuk nyúltam. Mármint én úgy voltam vele, hogy egyiküket sem akartam megismerni igazán. Mind a ketten ők kedvezményeztek, de éreztem,hogy semmi értelme nem lenne folytatni velük, mivel bizonytalannak is tűntek de igen szabad vagyok legalább nem látom őket és méghozzá nem kell hallgatnom felesleges dumájukat stb napló olvasás nyálas zene SZÓVAL IGEN AZ EMBEREK NAGYON IS KÜLÖNBÖZNEK EGYMÁSTÓL
2017. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember gyakran gondolkodik, de nem mindig jól.


A világirodalom nagy része azon rágódik, hogy találjuk meg a nekünk való párt. A többségnek nem sikerül, de a természet törvénye, kényszere, hogy keressük tovább.

2017. aug. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!