Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sikerülthet hosszú ideig vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülthet hosszú ideig vagy akár örökre együtt maradni?

Figyelt kérdés
Az a gáz hogy még csak 14 vagyok ő meg 15, úgyhogy elég fiatalok vagyunk még ilyeneken gondolkodni hogy örökre, de nagyon beleszerettem és úgy érzem hogy ő is nagyon szeret engem. Ő egy olyan fiú aki nagyon megbecsüli a lányokat, mivel nem futnak úgy utánna, és elég félénk, tisztelettudó, nem olyan aki játssza az eszét mint manapság a többség.. De mivel tudom hogy nehéz ilyen fiút manapság találni ezért nem akarom elveszíteni mert nagyon fontos nekem.. Azért tettem fel a kérdést mert tudom hogy minden szerelmes ezt mondja hogy "örökre együtt leszünk" blabla aztán a végén semmi nem lesz belőle, de én kíváncsi vagyok hogy mi a ti véleményetek vagy tapasztalatotok, mert én már csak reménykedek benne.. Meg egy kicsit csalódott is vagyok hogy mindenkitől ezt kapom hogy úgy sem fog sokáig tartani, még anyu is ezzel jött az imént hogy úgyis vége lesz mert a mi korunkban ez így szokott lenni stb.. Nekem meg pont bátorításra lenne szükségem mert nagyon rosszul esik hogy mindenki így áll hozzá és mindig ezen stresszelek. Szerintetek mi kell hozzá hogy évekig akár örökre fent tartsunk egy kapcsolatot? Tudom hogy a szerelem elmúlik, de nem is a szerelem a fő cél hanem az hogy minnél hosszabb ideig együtt lehessek vele, mert ilyen kedves, illedelmes fiút is ritkaság találni, és ezért tényleg megbecsülöm hogy van nekem... 14/l

2017. aug. 3. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Légy szíves emeld fel a követ ahol élsz és dobd arrébb 8 mérfölddel, hátha van pár (idősebb) csaj is alatta, aki ez alapján választ. :D


A tini srácok nanapság olyanok, mint a 90-es évekbeli hip-hop világa. Minden a versenyről szól, hogy ő a legfszább gyerek a világon, neki van a legtöbb és legszebb barátnője és ki tudja ellőni a legjobb sztorit. Ehhez fel kell venni egy megjátszós stílust, (ál)magabiztosságot sugárzó alakítást, mert így tűnik hitelesnek ezt jól leírtad. Én mindig csodálattal néztem másoknak mekkora önbizalma van :D


Baromi jó, hogy találtál egy ilyen fiút aki ennek szinte szöges ellentéte és ne csak te őt, hanem ő is becsüljön meg téged!


Szurkolok Nektek!


21f

2017. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez most jól esett:D
2017. aug. 3. 16:20
 3/13 A kérdező kommentje:
Még valali vélemény vagy tapasztalat?
2017. aug. 3. 20:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Pont egy ilyesmiféle kérdést tettem fel nemrég.

Én is sokszor félek attól, hogy bármikor vége lehet a kapcsolatunknak.

Nagyon szeretem, egy hónap és 1 éve, hogy együtt vagyunk.


Remélem örökké elfog tartani mind2-nek.

Sok sikert!

14/L a barátom: 17

2017. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Mindketten boldogtalanok lennétek, ha ez a szerelem örökké tartana. Megmondom, miért. A párkapcsolatot tanulni kell. Mégpedig a saját hibáinkból, kudarcainkból. Csalódásokból, újabb szerelmekből. Ha egy tini leragad az első választottjánál, nem tanulja meg ezeket, következésképpen nem is tudja megadni a párjának ezeket.

Érthetően fogalmaztam?

2017. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem teljes mértékben értek #5-tel egyet. Én nem nézek jó szemmel arra a lányra ki pl hetente váltogassa a barátait és egy érett társ képes megtanítani mindenre. S mi van azokkal kik úgy élik le tizenéves koraikat hogy nincs senkijük?

Válaszoló,örökké nem tarthat (bár lehet rá esély),de nagyon sok próbát kell kiállnotok. Ha minden jól megy,évekig lesztek eggyütt,de pl ott lesz az egyetem,ami elválaszt majd,vagy ha valamelyikőtök elköltözik. Nem tehettek ellene semmit,max kitartotok,de nagyon nehéz,a távkapcsolat. Minden esetre sok sikert kívánok nektek!

2017. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elköltözni előreláthatólag eggyikünk családja sem fog, egyetem idején mikor tudunk találkozni? Az egyetem amúgy is csak egy pár év. Ha rajtam múlik akkor én kibírom, remélem ő sem adja fel.
2017. aug. 5. 14:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást bármi lehetséges :D mi is fiatalon jöttünk össze... persze nem annyira mint ti.. de a párkapcsolatot nem kell tanulni.. az évek össze kovácsolnak és össze is csiszolnak.. mi már hét éve vagyunk együtt tavaly volt az esküvő is.. sok hülyeségünk van viták stb. De imádjuk egymást és hiszem, hogy van örökké.
2017. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A családban nagyon sok par ugy van/volt együtt, hogy 14-15 eves koruk óta. Igazából egyik sem végződött jól. (Vagy elváltak, vagy utaljak egymast, de ha szét mennének tönkre mennének anyagilag) Kimaradtak nekik a bulizos évek, mert azért az kell minden embernek, hogy huszonévesen bulizzon, ismerkedjen, pasizzon/csajozzon, de nekik ez nem lehetett, mert altalaban együtt voltak. Elzárkóztak a külvilágtól, csak egymásnak voltak, odáig ment ez az egész, hogy nem voltak barátaik, mert egyikük sem engedte el a másikat. Ez volt mindenhol. Persze 20-30 évig ez tok jo, szep minden, de aztán szep lassan becsavarodtok es rájöttök, hogy ez hiányzott.


Nem akarlak letörni, de ez van az ismeroseimnel/rokonaimnal, tapasztalat mondhatni. Gyerekként nem volt egy jo dolog végignézni ahogy a szüleim 18 éven keresztül csak fúrták egymast, ami addig vezetett, hogy az anyám majdnem öngyilkos lett. Ez a sötét oldala a dolognak sajnos...

2017. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Es meg annyi, hogy ennyi idősen tényleg kar ezen gondolkodni. Élj a mának, elvezd amid van! ;)
2017. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!